Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 04.08 Do 4 lipca, do godziny 20:00, jest czas na wznowienie wątków alternatywnych oraz z przeszłości. Każda fabuła, w której nie ma posta dłużej niż miesiąc, zostanie wrzucona do archiwum. W razie pytań należy się kontaktować z Rhettem.
  • Błędy w sprawie layoutu można zgłaszać tutaj.
Linki podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 04.08 Do 4 lipca, do godziny 20:00, jest czas na wznowienie wątków alternatywnych oraz z przeszłości. Każda fabuła, w której nie ma posta dłużej niż miesiąc, zostanie wrzucona do archiwum. W razie pytań należy się kontaktować z Rhettem.
  • Błędy w sprawie layoutu można zgłaszać tutaj.

Go down

S.SPEC Empty S.SPECPisanie by Jonathan O'Harleyh on 13.11.16 1:49
S.SPEC SPECpng_arqrqph
S.SPEC to potęga, której nie można podburzyć. Przez setki lat udało im się zbudować i utrwalić grunt pod nogami do stopnia, który gwarantuje nieprzerwaną władzę absolutną. Na czele stoi dyktator, chroniony przez wyspecjalizowane wojsko. Ideą organizacji pozostało stworzenie utopijnego, samowystarczalnego miasta, gwarantującego podstawowe produkty i materiały potrzebne do przetrwania – tym samym są jedyną organizacją o tak wysokich wpływach i magazynach pękających w szwach.
Atakowani ze wszystkich czterech stron otoczyli miasto murem niemożliwym do sforsowania. Stawiają opór rebelianckim hałastrom, wymordowanym, a także indywidualnym buntownikom wewnątrz M3, tłumiąc zamieszki na tyle skutecznie i szybko, by ich echo nie rozniosło się po Świecie-3 i nie dotarło tym samym do uszu obywateli. Choć ich rządy cechują się brutalnością, zdaje się, że mieszkańcy nie tylko są tego świadomi, ale w pełni akceptują despotyzm, w zamian otrzymując  upragnione bezpieczeństwo.
Nie tak dawno, bo w grudniu 3002 roku, ówczesny dyktator Cronus Asellus odkrył przed społecznością Miasta dotychczas skrupulatnie skrywaną tajemnicę na temat wirusa X – wspomniał również o wymordowanych, przedstawiając ich ataki na mury, co skutecznie wybiło z głowy ciekawskim obywatelom kręcenie się w ich pobliżu. Wzmożona aktywność wojska przestała dziwić przeciętnego zjadacza ryżu, a liczniejsze kontrole z czasem nie były już kojarzone z problematycznością, a chęcią zapewnienia najwyższych profitów bezpieczeństwa przez S.SPEC. Sami wojskowi uważani są za godnych zaufania, wielu z nich traktowanych jest z szacunkiem i uwielbieniem niemal tak samo silnym, jak szacunek i uwielbienie wobec władzy najwyższej. To S.SPEC walczy za kraj, za wolność, za dobrobyt. Poświęcają siebie, aby inni mogli trwać w spokojnym rytmie życia. Jak inaczej można się im odwdzięczyć, jak nie lojalnością wobec idei, posłuszeństwem i wiarą w słowa?

Organizacja zrzesza wyłącznie obywateli Miasta-3, naturalnie ograniczając się do ludzi. Przed wstąpieniem, tak do władzy, jak i wojska, przeprowadzane są specjalistyczne badania, mające na celu zdiagnozowanie ewentualnych chorób, w tym również wirusa X lub czerwinki. Jednostki zarażone zostają automatycznie wydalone poza mury bez możliwości powrotu.

Więcej informacji na temat Hycli! Kliknij!

STANOWISKA
Należąc do organizacji S.SPEC automatycznie otrzymujesz jedno ze stanowisk określające Twoje hierarchiczne położenie. Zwracaj uwagę na liczbę zajętych miejsc!

Dyktator
Persona sprawująca najwyższą władzę na terenach utopijnego M3. Odpowiedzialny za akceptację systemów nauki, szkolnictwa militarnego czy pracy, okazuje się jednostką niezbędną do jakiegokolwiek funkcjonowania miasta. Posiadając władzę absolutną ma możliwość dowolnego modyfikowania zasad, a świadom, jak robaczywa może okazać się lojalność, otacza się jedynie najbardziej zaufanymi osobami.
Maksymalna liczba miejsc: 3.
Dyktatorzy: Cronus.
Rangę dyktatora można uzyskać wyłącznie drogą fabularną!


Pełnomocnik
Aktualny doradca dyktatora, jego prawa ręka, osoba godna zaufania do tego stopnia, aby móc podzielić się z nią planami na temat przyszłości Miasta-3. Podczas ewentualnej nieobecności lub niedyspozycji dyktatora, pełnomocnik sprawuje najwyższą władzę. Odpowiada także za wszelaką papierkową robotę, przegląda dane formularzy lub ustaw nim te trafią do dyktatora.
Maksymalna liczba miejsc: 3.
Pełnomocnicy: Ayako.
Rangę pełnomocnika można uzyskać wyłącznie drogą fabularną!


Naukowiec
Na co dzień zajmują się głównie bebłaniem w cudzych zwłokach, najlepiej w tych należących do wymordowanych lub łowców. Ich głównym zadaniem jest odnalezienie antidotum na szerzącą się zarazę wirusa X i czerwinkę.
Maksymalna liczba miejsc: 4.
Naukowcy: Mengele, Hibiki.


Inżynier
Osoba odpowiedzialna za technologię w organizacji S.SPEC, inaczej  zwani mechanikami, czasami wynalazcami. Zależnie od specjalizacji, może konstruować broń, androidy lub techynoprotezy dla żołnierzy, którzy stracili kończyny na służbie.
Maksymalna liczba miejsc: 3.
Inżynierzy: Marco.


Haker
Problem? Już nie. Włamią się dosłownie wszędzie i to w przerażająco krótkim czasie. Informatycy z nich tak ekspresowi, co efektowni. Dbają również o bariery zabezpieczające bazy danych organizacji, dlatego zdobycie jakichkolwiek informacji na temat S.SPEC jest traktowane jako góra nie do zdobycia.
Maksymalna liczba miejsc: 3.
Hakerzy: Shintaro, Kotori (rezerwacja).


Informator
Zawsze w miejscu, w którym ewidentnie nie powinno go być, choć o podobnym fakcie ofiary dowiadują się w momencie trzasku kajdan na ich nadgarstkach. Informator ma za zadanie zbierać wiadomości, wyłapywać prawdę z plotek, doszukiwać się tej przysłowiowej dziury w całym – działa bardziej w formie szpiega, którego zadaniem jest wytropienie wszystkich obywateli działających na szkodę S.SPEC.
Maksymalna liczba miejsc: 3.
Informatorzy: Mukuro.


Królik doświadczalny
Ciężko uznać go za członka organizacji, wszak jest jedynie celem badań pozbawionym wszelakich praw. Pod stałym doglądem naukowców oraz wojska nie ma możliwości działania na własną rękę, ale większość z nich dobrowolnie poddała się morderczym ćwiczeniom i zabiegom operacyjnym. Stanowisko otrzymują wymordowani, łowcy lub anioły, które trafiły do organizacji S.SPEC i z przyczyn dowolnych, uzasadnionych przez naukowca lub osobę wyżej postawioną, nie zostały poddane eliminacji.
Maksymalna liczba miejsc: 2.
Króliki doświadczalne: Kite.


STANOWISKA WOJSKOWE
Należąc do wojska automatycznie otrzymujesz jedno ze stanowisk określające Twoje hierarchiczne położenie. Zwracaj uwagę na liczbę zajętych miejsc! Wojsko podlega dyktatorom!

Głównodowodzący
Najwyżej postawiona persona w wojsku S.SPEC, mająca na celu dobro w rozwoju wojska, a także utrzymanie porządku wewnątrz miasta i terenów blisko nich. Jego zgoda jest konieczna na wyprawy poza M3, ma także możliwość awansowania lub degradowania żołnierzy w zależności od ich zasług lub popełnianych błędów. Dodatkowo pełni funkcję łącznika pomiędzy wojskowymi, a władzą wyższą.
Maksymalna liczba miejsc: 1.
Głównodowodzący: brak. Pilnie poszukiwany!
Rangę głównodowodzącego można uzyskać wyłącznie drogą fabularną!


Generał
W pierwszej kolejności pełni funkcję dowódcy danych oddziałów. Częściej niż głównodowodzący wysyłany jest poza mury M3, by stawić czoła najeźdźcom Desperacji – to w ich interesie leży czynna obrona mieszkańców. Generał traktowany jest również jako doradca głównodowodzącego.
Maksymalna liczba miejsc: 4.
Generałowie: Blaidd.


Oficer
Przez wszystkich poruczników, kapitanów, majorów i pułkowników, są to wojskowi znajdujący się niżej w hierarchii od generałów, podlegający w ścisły sposób swoim zwierzchnikom na kolejnych szczeblach kariery, w mniejszym zakresie dowodząc wojskami podzielonymi na oddziały lub pododdziały. Zajmują się organizacją, treningami i szkoleniami.
Maksymalna liczba miejsc: 5.
Oficerowie: Akito, Kuroi, Richard, Togami, Ladie.


Eliminator
Uchodzi za najgroźniejszą jednostkę wojska. Oddziały eliminatorów składają się z najsilniejszych ludzi, o nieprzeciętnie bystrych spojrzeniach i umiejętnościach logistycznych wychodzących poza granice normy. Przeznaczeni do zadań specjalnych, by nie powiedzieć od razu, że niemożliwych do zrealizowania.
Maksymalna liczba miejsc: 3.
Eliminatory: Kyofu, Kaukaz, Warner.


Skrzydlaty
Skrzydlaci to specjalny odłam wojska, do którego należą wyłącznie najlepsi. Elitarna jednostka specjalizująca się w tajnych akcjach poza murami M3. W odróżnieniu od eliminatorów charakteryzują się posiadaniem mechaskrzydeł, połączonych z ich układem kostnym. Same machaskrzydła zostały opracowane na podstawie skrzydeł anielskich, są więc dość lekkie, ale wytrzymałe. Umożliwiają szybki lot, dlatego jednostki wcześniej poddane są morderczemu treningowi przygotowującemu. Istnieje surowy zakaz używania ich w obrębie miasta, dlatego po powrocie do M3, skrzydlaci oddawani są w ręce inżynierów mających za zadanie rozmontowanie skrzydeł.
Maksymalna liczba miejsc: 5.
Skrzydlaci: Ritsu.


Gwardzista
Prywatny ochroniarz dyktatorów i pełnomocników. Szereg najlepszych wojskowych, jakie ludzkie oko widziało. Idealnie wyszkoleni, nieprzeciętni fizycznie i psychicznie. W porównaniu do reszty żołnierzy, nie wybywają poza mury Miasta-3, pozostając wewnątrz murów razem z władzą najwyższą.
Maksymalna liczba miejsc: 6.
Gwardziści: Rogan, Hadrian.


Hycel
Grupa uderzeniowa szybkiego reagowania. Jeżeli skrzydlaci mają ważniejsze zadanie, a sprawa nie wymaga angażowania całej armii, to posyła się właśnie ich. Do tego są zaprzęgani do łapania żywych okazów łowców, bestii, rzadziej niebezpiecznych przedstawicieli flory.
Maksymalna liczba miejsc: 5.
Hycle: brak.


Zarządca więzienia
To od niego zależy co i w jak szybkim czasie będzie działo się w więzieniu Miasta-3. Zsyła zlecenia strażnikom, nadzoruje ich pracę, a bez pisemnej zgody do wnętrza wypchanego celami nie dostanie się żadna osoba o stanowisku niższym niż generał.
Maksymalna liczba miejsc: 1.
Zarządca więzienia: brak. Pilnie poszukiwany!


Strażnik więzienny
Ich domeną jest pilnowanie więźniów, dbanie o ogólne bezpieczeństwo na terenie zakładu oraz przesłuchiwanie podejrzanych w danej sprawie.
Maksymalna liczba miejsc: 4.
Strażnicy więzienni: brak.


Wojskowy (+ rekrut)
Osoba pełniąca funkcje czysto obronne, podlegająca jednostkom o wyższej randze. Wśród nich znajdują się również rekruci mający w przyszłości zasilić wojsko.
Maksymalna liczba miejsc: nieograniczona.
Wojskowi: brak.
Rekruci: brak.
— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.
                                         
Jonathan O'Harleyh
Wilczur, poziom E
Jonathan O'Harleyh
Wilczur, poziom E
 
 
 

Liczba postów :
352


Powrót do góry Go down

S.SPEC Empty Re: S.SPECPisanie by Jonathan O'Harleyh on 15.11.16 0:43
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. ─ Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. ─ Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. ─ Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. ─ Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. ─ Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. ─ Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. ─ Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. ─ Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. ─ Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. ─ Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. ─ Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.
                                         
Jonathan O'Harleyh
Wilczur, poziom E
Jonathan O'Harleyh
Wilczur, poziom E
 
 
 

Liczba postów :
352


Powrót do góry Go down

S.SPEC Empty Re: S.SPECPisanie by Jonathan O'Harleyh on 17.11.16 0:11

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. ─ Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. ─ Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. ─ Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. ─ Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.
                                         
Jonathan O'Harleyh
Wilczur, poziom E
Jonathan O'Harleyh
Wilczur, poziom E
 
 
 

Liczba postów :
352


Powrót do góry Go down

S.SPEC Empty Re: S.SPECPisanie by Sponsored content
                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach