Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 04.08 Do 4 lipca, do godziny 20:00, jest czas na wznowienie wątków alternatywnych oraz z przeszłości. Każda fabuła, w której nie ma posta dłużej niż miesiąc, zostanie wrzucona do archiwum. W razie pytań należy się kontaktować z Rhettem.
  • Błędy w sprawie layoutu można zgłaszać tutaj.
Linki podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 04.08 Do 4 lipca, do godziny 20:00, jest czas na wznowienie wątków alternatywnych oraz z przeszłości. Każda fabuła, w której nie ma posta dłużej niż miesiąc, zostanie wrzucona do archiwum. W razie pytań należy się kontaktować z Rhettem.
  • Błędy w sprawie layoutu można zgłaszać tutaj.

Go down

Listy gończe Empty Listy gończePisanie by Jonathan O'Harleyh on 27.04.17 23:50
LISTY GOŃCZE ORGANIZACJI DOGSTu będzie obrazek.
CRONUS

„Te zwierzęta przyjmują różne postaci, jednak jedno mają wspólne - pragną naszej, ludzkiej krwi. Chcą tylko i wyłącznie zniszczenia naszej rasy, ich jedynym celem jest starcie naszego miasta w pył. Niektórzy z nich wyglądają nawet jak my!”


Pojawienie się ów mężczyzny nie przeszło bez echa. Jego przemówienie wzburzyło niejedną osobę, więc w krótkim czasie w Desperacji dowiedziano się o nowym dyktatorze M-3. Brak jakichkolwiek szczegółowych informacji na jego temat, nieznane są jego umiejętności, słabości, ani dokładne plany odnośnie sprawowania władzy. Wiadomo jedynie, że to brązowooki mężczyzna podchodzący pod sześćdziesiątkę, dość mocnej budowy i wysokiego wzrostu (około dwóch metrów), o siwych włosach i brodzie.

Niebezpieczeństwo dla organizacji: Wysokie.
Prawdopodobne miejsce pobytu: M-3
Cel: Zabić, zanim zaszkodzi gangowi DOGS.GARRETT HAYDEN

„Jak skończysz, wrzuć go do kontenera. Niech tam zdycha”

Przeszkolony wojskowo dyktator M-3, sprawca napaści na Ailena; żywi głęboką nienawiść do Growlitha i zrobi wszystko, byleby pozbyć się gangu DOGS z powierzchni ziemi. To wysoki, albowiem prawie dwumetrowy mężczyzna o umięśnionej sylwetce. Tleniony blondyn (srebrny odcień włosów) o ciemnym kolorze oczu. Cechami charakterystycznymi są: podłużna szrama na prawym boku szyi oraz wytatuowany wokół lewego przedramienia czarny wąż. Podchodzi pod trzydziestkę, lewe kolano ma znacznie słabsze i nie może go przeciążać, posiada urządzenie o właściwościach bardzo podobnych do paralizatora, tyle że mocniejszych.

Niebezpieczeństwo dla organizacji: Wysokie.
Prawdopodobne miejsce pobytu: M-3
Cel: Zabić, zanim zaszkodzi gangowi.AYAKO OKATOME

„Teraz jednak wreszcie potraktowano państwa jak dorosłych ludzi. I jaka jest państwa reakcja? Odrzucenie? Zamknięcie oczu na prawdę nie sprawi, że ona zniknie!”

Najprawdopodobniej Prawa Ręka Cronusa. Nieznane są żadne cechy szczególne, wiadomo jedynie, że to kobieta w okolicach trzydziestki, niska (mniej więcej 155 centymetrów wzrostu), dość chuda. Ma ciemno-brązowe oczy i długie, czarne, gęste włosy.

Niebezpieczeństwo dla organizacji: Niesprecyzowane; średnie-wysokie
Prawdopodobne miejsce pobytu: M-3
Cel: Zabić, zanim zaszkodzi gangowi.LENTAROS

„Wystarczy mieć nadstawione uszy i zdolność dedukcyjnego łączenia faktów. Co do nazywania cię, jeśli problematyczne dla ciebie jest określenie "przywódca" mogę cię nazywać zawszonym, skomlącym kundlem... Lub krócej, kundlem. Czy to cię satysfakcjonuje?”


Jest taki dzień, kiedy... raczej był taki dzień, gdy Growlithe natknął się na Lentarosa (i nie tylko jego, gdyż w historii bierze udział jeszcze pewna psychopatka, Arthur i Lux) oraz w wyniku dziwnych zbiegów okoliczności doszło między nimi do drobnej sprzeczki. Plus do tego przywódca gangu oberwał w twarz, bez konkretnego powodu. A na dodatek Lentaros posiadał takie informacje o nim, jakich w tamtym czasie posiadać nie powinien. Brak dokładnych danych na jego temat; android, na oko 180 centymetrów wzrostu, blada skóra, specyficzne, mało ludzkie zachowanie.

Niebezpieczeństwo dla organizacji: Średnie.
Prawdopodobne miejsce pobytu: Desperacja.
Cel: Zabić albo przytargać przed oblicze Growlitha. Może być przydatny.BLAIDD

„Gdybyś uczestniczył w prawdziwej walce, to już byś nie żył.”


Jedyny przeżyły z masakry, jaką zaoferował gang DOGS jego oddziałowi. Jest duże prawdopodobieństwo, że żyje, jednak jego dalsze losy nie są dalej dokładnie znane. Członek S.SPEC, doskonale wyszkolony, jeśli chodzi o walkę wręcz lub broń palną. Jest dość wysokim mężczyzną (ok. 180  centymetrów), wysportowanym i w miarę wyraźnie widać w nim zmieszanie krwi europejskiej i azjatyckiej. Dość krótko przycięte, czarne włosy, ciemnogranatowe oczy.

Niebezpieczeństwo dla organizacji: Dość wysokie.
Prawdopodobne miejsce pobytu: M-3
Cel: Zabić albo przyprowadzić do Wilczura (może posiadać jakieś informacje).


ANIOŁY

„Zebraliśmy się tutaj, by przeanalizować wszystkie grzechy dokonane przez tego osobnika, które skalały poświęcenie Syna Bożego Jezusa Chrystusa oraz splugawiły dobroć naszego Kreatora, Boga.”

Sąd Ostateczny nie wyszedł Skrzydlatym tak, jak planowali, a wręcz wpakował ich w jeszcze większe kłopoty. Porwanie Wilczura oraz Rotwailera wymusiło agresywną reakcję gangu. Chociaż sprawca całego zamieszania (Metatron) poległ to jednak uraza pozostała. Cała rasa anielska uznana została za zagrożenie dla gangu. Z reguły ich cechą charakterystyczną są skrzydła, chociaż nie zawsze są widoczne. Niemniej, są rozpoznawalną grupą.

Niebezpieczeństwo dla organizacji: Zależne od jednostki, przyjmowane – od średniego wzwyż.
Prawdopodobne miejsce pobytu: Eden. Zdarza im się pojawiać na terenach Desperacji.
Cel: Zależy od jednostki, zabić, bądź sprowadzić do więzienia.
Wyjątki: Atakowanie tych Skrzydlatych będzie surowo karane*! Aktualnie należą do nich wszystkie anioły, które przynależą do DOGS oraz Nathair (stróż Ryana) i Zero („stróż” Wilczura)

* wyjątkiem jest ewentualna samoobrona, ponieważ jak wiemy, życie pisze różne scenariusze


OGŁOSZENIE: Lista na pewno będzie uzupełniania. Wszelkie informacje o pojawieniu się jakiejś osoby będącej zagrożeniem dla DOGS, którą trzeba zacząć tropić, prosimy wysyłać do Skoczka albo Growlitha

Ostatnia aktualizacja:29.12.2016r.
— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.
                                         
Jonathan O'Harleyh
Wilczur, poziom E
Jonathan O'Harleyh
Wilczur, poziom E
 
 
 

Liczba postów :
352


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach