Go down

Konoe Pisanie by Shiroukane on 31.03.17 22:22
    
Konoe "Aokigahara"Okaruto

Wiek: 81 lat. (wygląda na 19)

Płeć: Kobieta

Pseudonim: Ao, Aokigahara

Miejsce zamieszkania: Miasto-3, Ścieki

Organizacja: Łowcy

Rasa: Łowca

Stanowisko: Strateg
Ciekawostki


- Urodziła się w rodzinie bogaczy, znanej w całym Mieście-3. Familia Okaruto specjalizuje się w produkcji urządzeń elektronicznych, a także i tworzeniu programów wykorzystywanych w nauce jak i wojsku. Są jednymi z najbogatszych ludzi w mieście. Z jasnych powodów, poza znanym nazwiskiem, dziewczyna nie posiada z tego faktu obecnie żadnych bonusów.

- Przez rodzinę uznana za zaginioną, zastąpiona przez androida replikanta. Opinii publicznej wmówiono, że android to prawdziwa Konoe.

- Posiada niewielką, podręczną konsolę do gier, Nintendo V3R (20 cm).

- Ulubiony posiłek: Dango.

- Ulubiony gra: Szachy.Wygląd zewnętrzny


Całkiem ładna dziewczyna o delikatnej, nieco bladej skórze. Wzrostowo należy zdecydowanie do osób niskich, choć sama tego nigdy nie przyzna. Szczuplutka mimo, że lubi dobrze zjeść. Posiada raczej krótsze czarne włosy, wiecznie w takiej samej fryzurze. Z twarzy również całkiem piękna, posiadająca czerwone oczy jak każdy rasowy łowca. Ubrana normalnie jest zwykle w bluzy koloru czarnego bądź granatowego. Do tego dobiera sobie białą koszule z czarną wstążką. Najczęściej dodaje do tego zestawu krótką spódniczkę. Przy okazji zakłada różnego rodzaju dodatki jak spinki, przypinki, odznaki i tego typu rzeczy. Kiedy natomiast jest na misji, w sali zabreń i innych miejscach gdzie należy się już stosownie ubrać,  nosi specjalny granatowej barwy kombinezon. Można często dostrzec ją z plecakiem na plecach lub położonym obok siebie.

Charakter


Z charakteru dziewczyna jest raczej nie koniecznie cicha i spokojna.  Dosyć zamknięta w sobie co prawda i uciekająca w świat elektroniki, jednak przy tym bardzo wygadana i aktywna. Mimo że wydaje się nieco odizolowana od świata, nie ma nic przeciwko towarzystwu innych osób oraz zawieraniu nowych znajomości. Stara się być najlepsza jak tylko da radę. Przyjaciołom pomaga i robi wszystko by byli szczęśliwi. Z założenia miła dla każdego w grupie, nie posiadająca żadnych uprzedzeń ani nie wierząca w stereotypy. W każdym zdaje się dostrzegać kawałek dobra. Jest też myślicielką i marzycielką. Czasami można dostrzec ją zamyśloną w melancholijnym nastroju. Jest bardzo pamiętliwa, co jest też jej przekleństwem, kiedy chce zapomnieć o jakiejś krzywdzie której doznała z czyjejś strony. Bardzo tolerancyjna, nie osądzająca nikogo z pozoru. Mimo że czasem popada w chandrę i jest w dołku emocjonalnym, jest dziewczyną o dużych pokładach nadziei, która przezwycięża wszystko. Ma poczucie humoru, jednak w nim stawia granice. Nie lubi czarnego humoru, seksistowskich żartów i wszystkich dowcipów przekraczających granicę „dobrego smaku”. Bardzo kocha swoją rodzinę, jednak unika jej. Zresztą nic dziwnego skoro należy do organizacji o zupełnie przeciwnych przekonaniach. Nie jest też chłopczycą mimo, że czasami się tak może wydawać. W kwestiach miłosnych nie jest już tak harda. Jest wtedy bardzo nieśmiała i wstydliwa. Nie ogarnia tez nigdy ci powinna zrobić bądź powiedzieć. Należy też uważać, bo kiedy się obrazi to już na bardzo długo.

Umiejętności


- Geniusz  fizyczno-matematyczny – Konoe jest osobą wybitnie znająca się na matematyce jak i na fizyce. Od małego posiadała w szkole najwyższego oceny z tych przedmiotów. Niezwykle skomplikowane obliczenia są dla niej pestką. Dużą część potrafi nawet obliczyć w głowie, choć do tych trudniejszych potrzebuje jednak się gdzie rozpisać.

- Strateg – Swoją karierą związała głównie z tym talentem. A jest nim strategia na wysokim poziomie. Choć jej rodzina zasłynęła z wybitnej strategii marketingowej, ona sama korzysta z niej w innych celach.

- Programista/ Haker – Konoe jest świetnym programistą jak i hakerem. Jednym z najlepszych w swoim fachu. Stworzyła kilka baz danych, niewielkich programów, a także jedną grę za czasów swojego zaangażowanie w firmę rodziców. Potem przestawiła się raczej na hakowanie innych urządzeń.

- Perfekcyjna walka z użyciem katany (Rasowe).


Słabości


- Podatność na manipulację – Mimo swojego geniuszu, Konoe ma problemy z relacjami z innymi ludźmi. Nie zna się zbytnio na relacjach międzyludzkich. Stara się ufać wszystkim Łowcom, a także ludziom którzy zdają się być wobec niej mili. Co sprawia, że nie spodziewa się zdrady z ich strony. Także jest zdolna wykonywać czyjeś prośby, nawet jeśli są niezgodne z zasadami.

- Ideały – Posiada klasyczne ideały o byciu dobrym człowiekiem, walce ze złem. Typ superbohaterki. Uświadomienie jej okrutnej rzeczywistości poprzez zmuszenie jej do działań wbrew jej ideałom sprawi jej bardzo mocny szok psychiczny, a także sprawi jej niezdolność do dalszego działania.

- Silne więzi – Osoby, które już zna, Konoe zaczyna powoli darzyć coraz mocniejszymi uczuciami i przywiązywać się do nich. W razie ich zdrady, nie jest w stanie przez pewien czas z nimi walczyć niemal w ogóle.

- Arachnofobia.


Moce (Artefakty/technologia)


- Mobiculum.

- Pierścień Batory.

- Zwiększona regeneracja ciała (Rasowe).

_________________

Yeah.
Keep rolling your eyes.

Maybe you'll find a brain back there.
avatar

Do     cholery


Liczba postów :
236

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach