Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 04.08 Do 4 lipca, do godziny 20:00, jest czas na wznowienie wątków alternatywnych oraz z przeszłości. Każda fabuła, w której nie ma posta dłużej niż miesiąc, zostanie wrzucona do archiwum. W razie pytań należy się kontaktować z Rhettem.
  • Błędy w sprawie layoutu można zgłaszać tutaj.
Linki podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 04.08 Do 4 lipca, do godziny 20:00, jest czas na wznowienie wątków alternatywnych oraz z przeszłości. Każda fabuła, w której nie ma posta dłużej niż miesiąc, zostanie wrzucona do archiwum. W razie pytań należy się kontaktować z Rhettem.
  • Błędy w sprawie layoutu można zgłaszać tutaj.

Go down

POCHWAŁY Empty POCHWAŁYPisanie by Jonathan O'Harleyh on 23.01.17 8:32
Luxferre
1. TREŚĆ: Serio muszę tłumaczyć? Tej starej mendy jest wszędzie pełno. Wchodzę do tematu i: "o... Lux... znowu". Pomińmy fakt, że pisze świetne posty, sprawdzając się na pozycji Postaci Specjalnej, bo nie o to tu chodzi. Proponuje bestie, artefakty, popędza jak zawodowy trener wymęczonych sportowców. Sam nie wiem; albo to ze mną jest coś nie tak, albo on ewidentnie się stara, żeby wszystko było na swoim miejscu. (~ Growlithe.)
Growlithe
1. TREŚĆ: Czy naprawdę muszę podawać powody dlaczego by miał dostać pochwałę? Wystarczy się rozejrzeć. Kiedy tylko może, większość swojego wolnego lub nie do końca wolnego czasu poświęca forum, wypruwa sobie żyli i flaki, by nam się tu przyjemnie grało, pomaga każdemu kto go tylko poprosi o to, i cierpliwie tłumaczy setnej osobie to samo, o co już nie raz pytano. Poza tym, muszę przyznać że z wielu forów, tak właśnie ten osobnik wydaje się być jednym z lepszych adminów. Do wielu tak jest, że nie ma się chęci czy odwagi pisać... A tu często to on zagada do nas, dopyta, poprowadzi... Naaaah, po co ja to piszę? Przecież wiecie za co go chwalić! (~ Lentaros.)
2. TREŚĆ: Mógłbym tu napisać: bo tak, a wszystkim w zupełności by to wystarczyło. I to znacząco ułatwiłoby sprawę komuś tak leniwemu jak ja. Rany, po prostu tak pisze o tych porządkach, które i tak nie miałyby miejsca, gdyby sam nie kopnął wszystkich w dupę do pomocy. Ponadto sam też zabrał się za tematy i i tak niektóre rzeczy zrzucono mu na głowę, bo tematy tak będzie poprawiał sam. Generalnie to większość rzeczy woli robić sam i jeszcze nie daje sobie roboty z rąk wyrwać (do tej pory goją mi się rany po ugryzieniach, rly). Fetyszy-- to jest, pracoholik jeden. Poza tym zawsze udzieli odpowiedzi, każdego przygarnie pod swoje skrzydła (<- serio, ja nie wiem jak można być miłym dla nowych, teehee) i uzupełnia te wszystkie spisy i inne pierdoły, z kolei ktoś, kto miał osobiście okazję się tym zajmować powinien wiedzieć, że czasami nawet tego nie chce się zrobić. And so on, and so on. Wiecie jak jest. (~ Fucker.)
3. TREŚĆ: Dobra, wysilę się na ambitniejszą przemowę. Ogólnie jest wszędzie, gdzie się nie obejrzeć – Grow. Wypowiada się, doradza, uzupełnia te wszystkie tematy, wyrywa z rąk karty do sprawdzenia, zagania innych do roboty (kierownictwo ważna rzecz) i robi wszystko, żeby forum płynnie funkcjonowało. Czasami aż nie nadąża się z odpisaniem w temacie, a tu pomysł już jest wprowadzony. Poza tym nie da się ukryć, że bez niego wszystko poszłoby się po prostu jebać, o czym wszyscy doskonale wiemy. Poza tym dzielnie walczy z tymi zepsutymi bannerami, bo jakieś mendy nie potrafią korzystać z kodów i rozwalają innym fora, a ponadto jest wiecznie aktywny na fabule, co też jest ważną rzeczą. Jak trzeba to pomoże, jak nie trzeba też. Co tu dużo mówić? (~ Fucker.)
4. TREŚĆ: Wkurzacie mnie, ludzie. Pewnie musi być znudzony dostawaniem pochwał ode mnie. Można w kółko wypisywać to samo, bo Koira nieprzerwanie zasuwa ze swoimi obowiązkami. Ba! Robi to nawet, gdy strony ładują się po dwadzieścia minut, a czasem musi pięć razy odświeżyć jedną, żeby w ogóle się dobić. Ja już dawno wywaliłbym kompa przez okno. A on? Uzupełnia spisy, prowadzi wydarzenie i jeszcze dba o to, by akcja rozwijała się płynnie, dzięki czemu nie czekami miesiącami na jedną osobę. W dodatku robi tam za dziesięciu. To on zawsze zastanawia się nad tym, co zrobić, by żyło wam się lepiej, żebyście mieli co robić. Zagania do roboty w dobrej wierze, tu odpowie na kolejny stos pytań użytkowników, na które nikt inny nie zna odpowiedzi. I co z tego, że jedno powtarza się piąty raz – nadal jest w stanie odpowiedzieć cierpliwie. Prawda jest taka, że praca admina jest o tyle niewdzięczna, że nie zawsze gołym okiem widać, że coś zostało zmienione, a jednak. A potem taki Grow jeszcze marudzi ci, że jest bezużyteczny, chociaż wszyscy powiedzą, że to nieprawda. Bezużyteczne to jest... coś bezużytecznego. *tak bardzo brak pomysłu na porównanie* No shit. Resztę można dopowiedzieć sobie samemu. (~ Fucker.)
5. TREŚĆ: Dostał niedawno, ale sprawiedliwość na świecie musi być. Skoro ja dostałem już pochwałę za wygląd, to i jemu się należy. Tym bardziej, że wyrobił się na czas, wcześniej nie mając do dyspozycji sprawnie działającego neta, ale jego trudy zostały wynagrodzone powrotem limitu. I nie na darmo, bo odwalił kawał dobrej roboty, jak widać. W dodatku skleił gazetkę, która też wygląda nieziemsko. I w ogóle klękajcie narody. (~ Fucker.)
6. TREŚĆ: Co jest krótkie, kolorowe, pojawia się zawsze i trzyma poziom? Gazetka. Dokładnie za to należałoby ich pochwalić. Na pomysł dodatku halloweenowego odpowiedzieli entuzjazmem, pomimo niedawnej urodzinowej publikacji. I bardzo się postarali, żeby ta krótka forma była lekka i przyjemna. (~ Blight.)
7. TREŚĆ: I żądam dodania Growa do pochwał. Męczył się nad ogłoszeniami, ostatnio zasuwa z całym porządkowaniem tematów, zagania innych, zgarnia misje na swoją głowę, bo niektórzy zbijają bąki na swoich stanowiskach. Wszędzie go pełno, a tu dalej klapki na oczach. Nie ma to tamto. (~ Fucker.)
8. TREŚĆ: Grow jest fundamentem Virusa i bez niego nie byłoby forum. Zapierdala jak ruski samochodzik pomimo zmęczenia czy też innych obowiązków, albo braku dostępu do internetu. Zawsze pomaga i można na niego liczyć w kwestiach Virusowych. Za aktywność na fabułach, za zachęcanie innych do aktywności, za event Halloweenowy, za bycie MG pomimo obowiązków, za przyjemną atmosferę na cb, za cały czas udoskonalanie Virusa To samo Take. Za aktywność i że jak coś się spieprzy, to zawsze poprawi i naprawi. Za przeprowadzony ostatnio event świąteczny, za to, że zawsze pomoże jak potrzeba, za pomoc w wielu Virusowych kwestiach oraz za pomysły. (~ Evendell.)
9. TREŚĆ: Nasza trójka adminów cały czas ma ręce pełne roboty i próbuje wywiązać się z pracą w terminie. Pilnują wprowadzania wszystkich zatwierdzonych pomysłów w życie, porządkują tematy, opiekują się całym forum. Gdyby nie ta triada, którą można porównać do aniołów stróżów forum, nie pociągnęlibyśmy zbyt długo. A zbyt rzadko się ich chwali moim zdaniem, bo mają ważną, ale niekoniecznie rzucającą się w oczy pracę. (~ Blight.)
10. TREŚĆ: Za znalezienie czasu w codziennym braku czasunej  rutynie i wykonanie na najwyższym poziomie znanej nam wszystkim gazetki, byleby tylko umilić nam czas. Należy im się, c'nie? Należy. Wybaczcie mi taki wybrakowany opis, ale spieszę się na obiad (~ Kamikaze.)
11. TREŚĆ: Za to, że dzisiaj od południa zasuwał jak mały samochodzik i poprawiał tematy. Widzieliście Faunę i Florę? A artefakty? Bestie? A widzieliście nowy wygląd tematu "opisy ras"? Albo temat ze Słownikiem? Nie? To zobaczcie. To wszystko wygląda pięknie, przejrzyście i schludnie. I to dzięki niemu. A wierzcie mi, że jest tego jeszcze więcej, ale nie pamiętam już, bo późno. (~ Nathair.)
12. TREŚĆ: Gazetka. Nie pamiętam już dokładnie kto, gdzie, jak i kiedy coś podobnego powiedział, ale wiem, że był taki temat, że pochwały za wkład w forumową prasę są czymś hm.. niepotrzebnym i za częstym? Może zmyślam, bo już sama nie jestem pewna, ale chociaż fajna puenta będzie, yo. Uważam, że choć jest to cykliczne, to mimo wszystko ludzi, którym się najzwyczajniej w świecie chce, powinno się nagradzać. Bez względu na to czy zrobiony artykuł był bardziej lub mniej pracochłonny, sam fakt, że nowy, wiosenny numer nie świecił nagością, jest zasługą tylko i wyłącznie wymienionym powyżej userów~ A wiem co mówię, bo początki gazetki były bardzo cienkie jeśli chodzi o chęci, więc ja tym bardziej dziękuję, że mam aktywną ekipę~  (~ Ailen.)
13. TREŚĆ: Wygląd. Panowie napracowali się za 10. Harowali jak woły siedząc do 5 nad ranem a może nawet jeszcze dłużej, dopinając wszystko na ostatni guzik. To nie jest prosta zabawa. Starali się jak mogli biorąc pod uwagę uwagi użytkowników. Wygląd jest ładny, nad którym napracowali się a do tego tematy oraz inne małe rzeczy uległy odnowie. (~ Nathair.)
14. TREŚĆ: Widzieliście nowy wygląd? Odświeżone tematy? Wszystkie zmiany? To w dużej mierze właśnie ich zasługa. Takie rzeczy niestety nie pojawiają się na pstryknięcie palcami, a kody to złośliwe bestie. Często bywają kapryśne. Wiem też, że cała trójka harowała przez kilka dni z rzędu, by dopiąć wszystko na ostatni guzik. Ignorując zmęczenie, siedzieli nad tym do późnej nocy. Dzięki temu zdążyli zrobić wam niespodziankę na nasze wielkie, forumowe święto, jakim są urodziny. Myślę, że ich wkład można dostrzec teraz gdziekolwiek się nie spojrzy. No i no... zasłużyli na tę pochwałę. (~ Zero.)
15. TREŚĆ: Szczerze? Za całokształt. Już od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad tą pochwałą. Prawda jest taka, że Grow robi za dwudziestu. I nie, nie robi tego, bo to jego obowiązek z racji bycia adminem. Bo są rzeczy, które może po prostu olać. Prowadzi misje, wydarzenia, udziela się w gazetce, narysował ostatnio multum chibi czy też miał swój wkład w wygląd. Prawda jest taka, że po cichu i bez fajerwerków zapierdala jak mały czołg. Nawet, jeśli nie ma dostępu do netu, to jak jest taka potrzeba - dobije się chociażby miał rozdupczyć całą Rosję, ale się pojawi. Nie zauważyłam też, żeby kiedykolwiek komukolwiek odmówił pomocy. Odpowiada wszystkim na pytania, cierpliwie wszystkich wysłuchuje i szuka rozwiązania, żeby każdemu dobrze się grało. Ogarnia wydarzenia, sprawuje pieczęć nad MG i mnóstwo innych rzeczy. Stara się pisać ze wszystkimi, a nie siedzieć w zamkniętym gronie. Wyciąga sam rękę do innych. Cholera, serio na nią zasługuje, bez włażenia w dupę i owijania w bawełnę. I wiecie co? Robi to, co lubi. Nie z przymusu, bo jest adminem. Po prostu to robi. (~ Nathair.)
Nathair
1. TREŚĆ: Ekhem, muszę to pisać, serio? Jest nowa, a już się udziela. Zgłosiła się do zrobienia reklamy pisemnej - reklama pisemna jest {co swoją drogą wieki temu miałam zrobić ja i jak widać, gdyby nie Ev, nadal by jej nie było}, bez szemrania pozakładała tematy w Edenie, bo były potrzebne. Może nie ma na koncie jeszcze Bug jeden wie jakich zasług dla forum, ale, ludzie, ona jest tutaj od 3 dni i i tak wykonała masę roboty ._. (~ Nathaniel.)
2. TREŚĆ: - Kto by chciał -- | - JA. | - Dobra, Ev. A kto -- | - JA. | - ... no dobrze. W takim razie brakuje nam jeszcze kogoś, kto mógłby... -- | - JA TO ZROBIĘ. <- i takim też sposobem pracy jest coraz mniej. Ledwie ktoś coś zaproponuje, ledwie rzuci choćby jednym słówkiem na temat danego pomysłu, Evendell już się wtacza do działu, wypowiada i wyciąga transparenty ze strzałką na nią i dodatkowym napisem: ja pomogę. Sam nawet nie wiem od czego zacząć: udziela się w gazetce, jest chętna do radia, wypowie się w każdym dziale na temat każdej propozycji, przy okazji dając coś od siebie. Chociażby najnowszy pomysł ze stworzeniem "fauny i flory". Sama zajęła się też tematem, a z doświadczenia wiem, że to nieźle daje po łapskach. Jako pierwsza zgłosiła się do ustalania "wydarzeń na forum". Dalej? Nigdy nie trzeba jej popędzać jeśli chodzi o fabułę. Gdy tylko padnie kolej na nią, bez zbędnego marudzenia podwija rękawy i najzwyczajniej w świecie bierze się za odpis. Jeszcze wprowadza na shoutboxie sympatyczną atmosferę, he.(~ Growlithe.)
3. TREŚĆ: Zerknęliście na gazetkę? Widzieliście jak cholernie jest długa? Zauważyliście ile macie do czytania? Tak? To właśnie zasługa tych osób. Gdyby nie ich dobre chęci stron byłoby zdecydowanie mniej, a artykuł na pewno nie wymagałby podzielenia aż na dwa posty. Serio. Pierwszy raz spotykam się z tak kolosalnymi treściami, a co najważniejsze - są one wybitnie dobre. To chyba jasne, że należą im się pochwały, ne~?(~ Ailen.)
4. TREŚĆ: Plagi. (~ Fucker.)
5. TREŚĆ: Ta sama sytuacja. Tu posprząta, tam się wypowie, udzieli pomocy, rzuci jakimś pomysłem. Może wielu z was nie zdaje sobie sprawy z tego, jak szybko niektórzy wykruszają się ze swoich funkcji, bo a to im się nie chce, a to nie ma czasu, a Ev dzielnie się trzyma i wolny czas zawsze poświęci na sprzątnięcie spisów. Zawsze zrobi to, do czego się zgłosiła. Prędzej czy później, ale zrobi. Gdy tylko dołączyła do grona administracyjnego, zaraz zgłaszała się do kolejnych prac nad forum, dzięki czemu też mogliśmy ruszyć z tym od razu. W dodatku co za samobójca ruszyłby wszystkie 4 konta, by uczestniczyć w wydarzeniu? No właśnie. A ona jeszcze stara się nadążać z odpisami i starania nie idą na marne. (~ Fucker.)
6. TREŚĆ: Gazetka. Bo raz za razem przyczyniają się do tego, żeby jednak to wszystko miało ręce i nogi. Tworzą artykuły, wysyłają je na czas. Poza tym to głównie dzięki nim nowy numer jest w cholerę bogaty. Ejmen. (~ Fucker.)
7. TREŚĆ: Co jest krótkie, kolorowe, pojawia się zawsze i trzyma poziom? Gazetka. Dokładnie za to należałoby ich pochwalić. Na pomysł dodatku halloweenowego odpowiedzieli entuzjazmem, pomimo niedawnej urodzinowej publikacji. I bardzo się postarali, żeby ta krótka forma była lekka i przyjemna. (~ Blight.)
8. TREŚĆ: organizacja Mikołajek; nie mam pojęcia, kto wpadł na ten pomysł, ale ogarnięcie wszystkich na pewno wymaga wysiłku. (~ Ayako.)
9. TREŚĆ: oh, bo jesteś zagilbista, Ev. Za pomysły, zaangażowanie, ambicje, no wow. (~ Growlithe.)
10. TREŚĆ: Nasza trójka adminów cały czas ma ręce pełne roboty i próbuje wywiązać się z pracą w terminie. Pilnują wprowadzania wszystkich zatwierdzonych pomysłów w życie, porządkują tematy, opiekują się całym forum. Gdyby nie ta triada, którą można porównać do aniołów stróżów forum, nie pociągnęlibyśmy zbyt długo. A zbyt rzadko się ich chwali moim zdaniem, bo mają ważną, ale niekoniecznie rzucającą się w oczy pracę. (~ Blight.)
11. TREŚĆ: Za znalezienie czasu w codziennym braku czasunej  rutynie i wykonanie na najwyższym poziomie znanej nam wszystkim gazetki, byleby tylko umilić nam czas. Należy im się, c'nie? Należy. Wybaczcie mi taki wybrakowany opis, ale spieszę się na obiad (~ Kamikaze.)
12. TREŚĆ: Za wszystkie zasługi na forum. Od jakiegoś czasu robi za pięciu, stale pali się do roboty, wszędzie jej pełno, a na konfie adminów jeszcze więcej. Ostatnio nie ma rzeczy, za którą by się nie zabrała albo też nie wyszłaby z inicjatywą jako pierwsza. Służy pomocą i takie tam. No. *elokwencja wysiada* (~ Fucker.)
13. TREŚĆ: Gazetka. Nie pamiętam już dokładnie kto, gdzie, jak i kiedy coś podobnego powiedział, ale wiem, że był taki temat, że pochwały za wkład w forumową prasę są czymś hm.. niepotrzebnym i za częstym? Może zmyślam, bo już sama nie jestem pewna, ale chociaż fajna puenta będzie, yo. Uważam, że choć jest to cykliczne, to mimo wszystko ludzi, którym się najzwyczajniej w świecie chce, powinno się nagradzać. Bez względu na to czy zrobiony artykuł był bardziej lub mniej pracochłonny, sam fakt, że nowy, wiosenny numer nie świecił nagością, jest zasługą tylko i wyłącznie wymienionym powyżej userów~ A wiem co mówię, bo początki gazetki były bardzo cienkie jeśli chodzi o chęci, więc ja tym bardziej dziękuję, że mam aktywną ekipę~  (~ Ailen.)
14. TREŚĆ: chamsko wyszło, że nas się tu wychwala pod niebiosa, ochy, achy i wyjdź za mnie, podczas gdy Evendell przez cały czas oferowała swoją pomoc i przeszło to bez echa. Mimo, khm, problemów z komputerem cały czas była gotowa podesłać arty i służyła dobrą radą (to przez nią wywaliłem jeden fatalny projekt ogłoszeń, z którym - gdyby nie ona - musielibyście się kisić; wściekałem się jak ostatni bachor, ale suma summarum miała rację - był obrzydliwy). Dostałem też po pysku (autentycznie), że nie zaganiam jej do roboty, więc to ona razem ze mną do piątej nad ranem siedziała i dopracowywała graficznie forum - między innymi zajęła się rangami i dzięki niej były one od razu, a nie miesiąc później (znając moje samozaparcie). W późniejszym etapie zajęła się modyfikacją tematów, za które odpowiedzialny jestem ja, ale uznała, że mi pomoże. Podesłałem jej kod i base i od rana po niej ani widu, ani słychu - zmienia spisy, aktualizuje, podkłada nowe obrazki, aby graficznie stykało. Jasne, że siedzi cicho i nie będzie się dopominać o pochwałę. Dlatego ja zrobię to za nią, bo zasłużyła zaangażowaniem. Psst. Z tego co wiem, planuje też coś z MG.  (~ Growlithe.)
15. TREŚĆ: Widzieliście nowy wygląd? Odświeżone tematy? Wszystkie zmiany? To w dużej mierze właśnie ich zasługa. Takie rzeczy niestety nie pojawiają się na pstryknięcie palcami, a kody to złośliwe bestie. Często bywają kapryśne. Wiem też, że cała trójka harowała przez kilka dni z rzędu, by dopiąć wszystko na ostatni guzik. Ignorując zmęczenie, siedzieli nad tym do późnej nocy. Dzięki temu zdążyli zrobić wam niespodziankę na nasze wielkie, forumowe święto, jakim są urodziny. Myślę, że ich wkład można dostrzec teraz gdziekolwiek się nie spojrzy. No i no... zasłużyli na tę pochwałę. (~ Zero.)
Zero
1. TREŚĆ: Każdy z nich mocno zaangażował się w rozwój forum. Powstał temat, od razu rzucili się na niego jak wygłodniałe lwy na jagnię i tyle z tego w sumie zostało. (...) Fucker - od dłuższego czasu uzupełnia spisy, wypełnia też swoje obowiązki jako moderator: każda karta postaci, którą ma sprawdzić... jest sprawdzona. Proste. Zaangażował się też w rozwój forum, m.in. posegregował bestie, których było w cholerę i ciut ciut. (...) Należy im się. Im wszystkim i każdemu po kolei. Bo to jednak dzięki nim prace nad forum idą tak szybko. ._. (~ Growlithe.)
2. TREŚĆ: Tak... jego też trzeba byłoby wreszcie zaznaczyć. ._. Nie oszukujmy się: Ryan jest... zawsze. Mimo tego, że będzie się wzbraniać czym popadnie: to strasznie miły gość, który jak tylko trzeba, to służy pomocą. Gdy ktoś ma jakieś wątpliwości - mruknie coś pod nosem od niechcenia i tak finalnie naprowadzając zbłąkaną duszyczkę *teheheh* na odpowiednie tory. Parokrotnie była przecież sytuacja, w której biedne, nowe mięso armatnie zaczęło wypytywać o grafika, mogącego przerobić avatar. I kto dał się ostatecznie uprosić? No Take. Choć oficjalnie nie był Mistrzem Gry, jeszcze nie odmówił prowadzenia misji. Bycie MG to strasznie upierdliwe zadanie. Tym bardziej trzeba pogratulować. I na koniec, nie przedłużając: zawsze się wypowiada.(~ Growlithe.)
3. TREŚĆ: Zerknęliście na gazetkę? Widzieliście jak cholernie jest długa? Zauważyliście ile macie do czytania? Tak? To właśnie zasługa tych osób. Gdyby nie ich dobre chęci stron byłoby zdecydowanie mniej, a artykuł na pewno nie wymagałby podzielenia aż na dwa posty. Serio. Pierwszy raz spotykam się z tak kolosalnymi treściami, a co najważniejsze - są one wybitnie dobre. To chyba jasne, że należą im się pochwały, ne~? (~ Ailen.)
4. TREŚĆ: A rozejrzeliście się? @^@ Nigdy byśmy nie mieli takiego pięknego forum, gdyby Take nie ruszył dupencji. Jak wiecie (albo i nie), pieprzenie się z kodami i grafikami to nie jest bajeczka, a wyszło naprawdę ładnie, więc wowow propsy. Zresztą jest aktywny, jak na Take. Takie jest przynajmniej moje wrażenie.(~ Yunosuke.)
5. TREŚĆ: No proszę was. Udziela się w tematach z propozycjami? Udziela i zawsze doda coś od siebie. Jak przyszło do wymyślania tytułów do plebiscytu, to on ruszył wszystko, żeby szło naprzód - wymyślił do tego większość tytułów. Poza tym zawsze służy pomocą z grafiką, odpowiada na pytania użytkowników i w ogóle jest pomocny, no!
Od Ev: NIE JEST redaktorem, a z nieoficjalnych źródeł wiem, że przygotował coś do gazetki. Dodatkowo NIE JEST MG, a co? A ostatnio ZNOWU zrobił misję, którą prowadził aż dla 3 osób i to osobno, to tak, jakby prowadził trzy jednocześnie. Chociaż nie musiał, o.(~ Nathaniel & Evendell.)
6. TREŚĆ: Gazetka. Nie ma to tamto. Również włożył coś od siebie, nie tylko w postaci ukrytej kamerki, która swoja drogą jest świetna, ale też podesłał opowiadanie ( i nie słuchajcie go, jest świetne, czytać!). Ponadto wiem z nieoficjalnych źródeł, że wczoraj pomagał przy sklejaniu tego wszystkiego, co też jest czasochłonne. Tak więc i jemu należy się jak najbardziej pochwała. (~ Evendell.)
7. TREŚĆ: Co jest krótkie, kolorowe, pojawia się zawsze i trzyma poziom? Gazetka. Dokładnie za to należałoby ich pochwalić. Na pomysł dodatku halloweenowego odpowiedzieli entuzjazmem, pomimo niedawnej urodzinowej publikacji. I bardzo się postarali, żeby ta krótka forma była lekka i przyjemna.(~ Blight.)
8. TREŚĆ:  Grow jest fundamentem Virusa i bez niego nie byłoby forum. Zapierdala jak ruski samochodzik pomimo zmęczenia czy też innych obowiązków, albo braku dostępu do internetu. Zawsze pomaga i można na niego liczyć w kwestiach Virusowych. Za aktywność na fabułach, za zachęcanie innych do aktywności, za event Halloweenowy, za bycie MG pomimo obowiązków, za przyjemną atmosferę na cb, za cały czas udoskonalanie Virusa To samo Take. Za aktywność i że jak coś się spieprzy, to zawsze poprawi i naprawi. Za przeprowadzony ostatnio event świąteczny, za to, że zawsze pomoże jak potrzeba, za pomoc w wielu Virusowych kwestiach oraz za pomysły. (~ Evendell.)
9. TREŚĆ: Nasza trójka adminów cały czas ma ręce pełne roboty i próbuje wywiązać się z pracą w terminie. Pilnują wprowadzania wszystkich zatwierdzonych pomysłów w życie, porządkują tematy, opiekują się całym forum. Gdyby nie ta triada, którą można porównać do aniołów stróżów forum, nie pociągnęlibyśmy zbyt długo. A zbyt rzadko się ich chwali moim zdaniem, bo mają ważną, ale niekoniecznie rzucającą się w oczy pracę. (~ Blight.)
10. TREŚĆ: Za znalezienie czasu w codziennym braku czasunej  rutynie i wykonanie na najwyższym poziomie znanej nam wszystkim gazetki, byleby tylko umilić nam czas. Należy im się, c'nie? Należy. Wybaczcie mi taki wybrakowany opis, ale spieszę się na obiad (~ Kamikaze.)
11. TREŚĆ: Siedzenie kilka godzin i segregowanie tematów, porządkowanie, poprawianie błędów, ulepszenie artefaktów oraz bestii. No i dodatkowo za wypowiadanie się w propozycjach, gdzie zawsze dorzuci od siebie kilka groszy i jednak pomyśli, by pomóc w lepszym funkcjonowaniu forum. Taki cichy naprawiacz i zły duch tego forum, który zawsze naprawi to, co ktoś spsuje (~ Evendell.)
12. TREŚĆ: Gazetka. Nie pamiętam już dokładnie kto, gdzie, jak i kiedy coś podobnego powiedział, ale wiem, że był taki temat, że pochwały za wkład w forumową prasę są czymś hm.. niepotrzebnym i za częstym? Może zmyślam, bo już sama nie jestem pewna, ale chociaż fajna puenta będzie, yo. Uważam, że choć jest to cykliczne, to mimo wszystko ludzi, którym się najzwyczajniej w świecie chce, powinno się nagradzać. Bez względu na to czy zrobiony artykuł był bardziej lub mniej pracochłonny, sam fakt, że nowy, wiosenny numer nie świecił nagością, jest zasługą tylko i wyłącznie wymienionym powyżej userów~ A wiem co mówię, bo początki gazetki były bardzo cienkie jeśli chodzi o chęci, więc ja tym bardziej dziękuję, że mam aktywną ekipę~  (~ Ailen.)
13. TREŚĆ: Wygląd. Panowie napracowali się za 10. Harowali jak woły siedząc do 5 nad ranem a może nawet jeszcze dłużej, dopinając wszystko na ostatni guzik. To nie jest prosta zabawa. Starali się jak mogli biorąc pod uwagę uwagi użytkowników. Wygląd jest ładny, nad którym napracowali się a do tego tematy oraz inne małe rzeczy uległy odnowie. (~ Nathair.)\
14. TREŚĆ: Gazetka, wygląd do niej i ogarnięcie wszystkiego + pomoc przy ogarnianiu wyglądu forum/tematów/i coś jeszcze, ale nie pamiętam, soraszk. (~ Nahair.)
Ailen
1. TREŚĆ: Każdy z nich mocno zaangażował się w rozwój forum. Powstał temat, od razu rzucili się na niego jak wygłodniałe lwy na jagnię i tyle z tego w sumie zostało. Ailen zajmuje się gazetką: od razu zasypała mnie tysiącem literek na gadu-gadu w sprawie następnego numeru. Poza tym jako jedyna stworzyła też artykuł [już jakiś czas temu]. To nie pierwszy raz, gdy chwyta się jakiejś pracy. Dotychczas nie została za to nagrodzona, więc myślę, że czas najwyższy. (...) Należy im się. Im wszystkim i każdemu po kolei. Bo to jednak dzięki nim prace nad forum idą tak szybko. ._. (~ Growlithe.)
2. TREŚĆ: Hola, hola! Nie zapominajmy o Pani Redaktor Naczelnej! Ailen włożyła w gazetkę wiele od siebie i złożyła ją w całość! Siedziała do późna nocy, by wydanie się pojawiło. Chyba więcej w tej kwestii dodawać nie trzeba!(~ Evendell.)
3. TREŚĆ: Gazetka. Bo raz za razem przyczyniają się do tego, żeby jednak to wszystko miało ręce i nogi. Tworzą artykuły, wysyłają je na czas. Poza tym to głównie dzięki nim nowy numer jest w cholerę bogaty. Ejmen. (~ Fucker.)
4. TREŚĆ: Co jest krótkie, kolorowe, pojawia się zawsze i trzyma poziom? Gazetka. Dokładnie za to należałoby ich pochwalić. Na pomysł dodatku halloweenowego odpowiedzieli entuzjazmem, pomimo niedawnej urodzinowej publikacji. I bardzo się postarali, żeby ta krótka forma była lekka i przyjemna. (~ Blight.)
5. TREŚĆ: Gazetka i radio. Jak pojawia się wyznaczony termin, to nie ma siły, żeby go przesunąć. I jedna i druga goni oraz gryzie, byleby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Gazetka i radio to zajebiste pomysły, uatrakcyjniające forum, które nie zostały pożarte przez nicość i dalej świetnie funkcjonują dzięki właśnie dziewczynom. Oby tak dalej.  (~ Evendell.)
6. TREŚĆ: Za znalezienie czasu w codziennym braku czasunej  rutynie i wykonanie na najwyższym poziomie znanej nam wszystkim gazetki, byleby tylko umilić nam czas. Należy im się, c'nie? Należy. Wybaczcie mi taki wybrakowany opis, ale spieszę się na obiad (~ Kamikaze.)
7. TREŚĆ: Gazetka. She's the best.  (~ Growlithe.)
Arthur
1. TREŚĆ: Każdy z nich mocno zaangażował się w rozwój forum. Powstał temat, od razu rzucili się na niego jak wygłodniałe lwy na jagnię i tyle z tego w sumie zostało. (...) Arthur - tu się nie będę rozpisywać. Nagle wtargnął na forum, zmiótł parę obowiązków z powierzchni forum i hulaj dusza. Może nie jest to tak widoczne, bo zaatakował mnie na pw, ale możecie mi wierzyć, że to co miał zrobić - zrobił. W tym m.in. przejrzał i poddał korekcie tematy o technologii i chorobach. (...) Należy im się. Im wszystkim i każdemu po kolei. Bo to jednak dzięki nim prace nad forum idą tak szybko. ._. (~ Growlithe.)
Gavran
1. TREŚĆ: Zerknęliście na gazetkę? Widzieliście jak cholernie jest długa? Zauważyliście ile macie do czytania? Tak? To właśnie zasługa tych osób. Gdyby nie ich dobre chęci stron byłoby zdecydowanie mniej, a artykuł na pewno nie wymagałby podzielenia aż na dwa posty. Serio. Pierwszy raz spotykam się z tak kolosalnymi treściami, a co najważniejsze - są one wybitnie dobre. To chyba jasne, że należą im się pochwały, ne~? (~ Ailen.)
2. TREŚĆ: No, bo... patrzcie. Zauważa się, że Ev pracuje przy plagach i w ogóle, Yuno też, ale jest jeszcze Gav, która mimo swojej niepewności co do tego czy podoła z całym MG'owaniem też się tym zajęła i walczy dzielnie. Co zaglądam w temat, w którym napisała, to widzę te posty, które miała napisać i zrobiła to bez zająknięcia (no, przynajmniej ja nie wiedziałem, żeby marudziła, że jej się nie chce). Ponadto stała się kolejnym MG, który nie narzeka, że musi zrobić misję i nie porzuca tego w cholerę, najwyraźniej nie odmawia, gdy się ją poprosi, więc... no, należy się dziewczynie już od jakiegoś czasu. (~ Fucker.)
3. TREŚĆ: Za świetnie przeprowadzony event plag. Bez najmniejszego narzekania prowadzili swoje wątki, bezczelnie wbijali do tematów i burzyli spokój użytkowników. Jeżeli ktoś nie mógł pisać, reszta zakasała rękawy i brała to na siebie. Każdy spisał się na medal i oby więcej takich zabaw i mącenia innym w wątkach. W sumie mogłabym się jeszcze bardziej rozpisywać ale w chyba każdy widział ich zaangażowanie przez ten cały czas.(~ Evendell.)
4. TREŚĆ: Gazetka. Bo raz za razem przyczyniają się do tego, żeby jednak to wszystko miało ręce i nogi. Tworzą artykuły, wysyłają je na czas. Poza tym to głównie dzięki nim nowy numer jest w cholerę bogaty. Ejmen. (~ Fucker.)
5. TREŚĆ: Co jest krótkie, kolorowe, pojawia się zawsze i trzyma poziom? Gazetka. Dokładnie za to należałoby ich pochwalić. Na pomysł dodatku halloweenowego odpowiedzieli entuzjazmem, pomimo niedawnej urodzinowej publikacji. I bardzo się postarali, żeby ta krótka forma była lekka i przyjemna. (~ Blight.)
6. TREŚĆ:  Za aktywność zarówno fabularną jak i w propozycjach. Cokolwiek się pojawi - zaraz lecą i się wypowiadają. Zachęcają też innych na cb do wypowiadania się, pomagają jeżeli pojawi się jakieś pytanie (czego byłam świadkiem niejednokrotnie), a Gavie dodatkowo za mini event halloweenowy oraz przekochaną atmosferę na cb. (~ Evendell.)
7. TREŚĆ: Za znalezienie czasu w codziennym braku czasunej  rutynie i wykonanie na najwyższym poziomie znanej nam wszystkim gazetki, byleby tylko umilić nam czas. Należy im się, c'nie? Należy. Wybaczcie mi taki wybrakowany opis, ale spieszę się na obiad (~ Kamikaze.)
8. TREŚĆ: Gazetka. Nie pamiętam już dokładnie kto, gdzie, jak i kiedy coś podobnego powiedział, ale wiem, że był taki temat, że pochwały za wkład w forumową prasę są czymś hm.. niepotrzebnym i za częstym? Może zmyślam, bo już sama nie jestem pewna, ale chociaż fajna puenta będzie, yo. Uważam, że choć jest to cykliczne, to mimo wszystko ludzi, którym się najzwyczajniej w świecie chce, powinno się nagradzać. Bez względu na to czy zrobiony artykuł był bardziej lub mniej pracochłonny, sam fakt, że nowy, wiosenny numer nie świecił nagością, jest zasługą tylko i wyłącznie wymienionym powyżej userów~ A wiem co mówię, bo początki gazetki były bardzo cienkie jeśli chodzi o chęci, więc ja tym bardziej dziękuję, że mam aktywną ekipę~  (~ Ailen.)
— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.
                                         
Jonathan O'Harleyh
Wilczur, poziom E
Jonathan O'Harleyh
Wilczur, poziom E
 
 
 

Liczba postów :
352


Powrót do góry Go down

POCHWAŁY Empty Re: POCHWAŁYPisanie by Jonathan O'Harleyh on 23.01.17 8:34
Blight
1. TREŚĆ: Już od jakiegoś czasu wychyla się poza szereg. Nie było póki co zbyt wielu nowych propozycji, ale gdy tylko został założony nowy temat ― wiedz, że Blight już tam był. Dorzuca swoje trzy grosze jak zawodowy milioner, daje własne propozycje i angażuje się nie tylko w sprawy organizacyjne, ale też fabularne. Jest chętny do wzięcia udziału w planowanym wydarzeniu, podstawi dwie z postaci. Poza tym jest jednym z najaktywniejszych członków S.SPEC. A to naprawdę się chwali. Kurde, gościowi się zwyczajnie należy. (~ Growlithe.)
2. TREŚĆ: Człowiek Aktywność. Dajcie spokój. Trudno go nie zauważyć. Pisze we wszystkich dostępnych tematach w propozycjach, rozwija fabułę (opiekuje się każdym swoim multikontem. Nie, żeby miał ich całe tabuny, ale sam fakt, że odpisuje na czas, a jego posty są schludne i na poziomie, sprawia, że osobiście mam ochotę wstać i wysłać mu z rozmachu kartkę z gratulacjami), w dodatku przyjął na swoje barki kwestię Kolekcjonera i tym samym Czarnego Rynku, a to dodatkowa robota dla MG. Powinniśmy na rękach go nosić, a że nadal tego nie robimy, to tylko sprawa nieśmiałości. (~ Growlithe.)
3. TREŚĆ: Miałam jeszcze trochę poczekać, bo całkiem niedawno dostał pochwałę, ale... nie, dobra, nie mogę na to dłużej patrzeć. Naprawdę muszę to pisać? Oprócz tego, że świetnie wywiązuje się z obowiązków MG, wbija do tematów i tak dalej, ostatnio przyjął funkcję moderatora działu z pomysłami i raczej nie dało się nie zauważyć, że przeszedł przez niego jak huragan. Tu coś odkopał, tam pozamykał, kolejne kwestie popchnął do przodu, rozbijając stare wątki na kilka tematów, żeby było przejrzyściej. No proszę was... (~ Nathaniel.)
4. TREŚĆ:  od dłuższego czasu temat z fauną i florą tylko stał i zdążył trzeci raz skisnąć, a Ziemia kręciła się nadal. Prawdopodobieństwo, że w najbliższych tygodniach uzupełniłby go ktokolwiek? Hm, w procentach? W takim razie waha się od zera do ani jednego. Oczywiście, gdybyśmy nie mieli Blighta. Chłopak podwinął rękawy, przeczyścił okulary, zrobił sobie kawę/herbatę/gorący kubek, przysiadł i napisał. Bez pieprzenia się, bez fochów, dymów i innych rewelacji. I mamy. Flora wreszcie zaczęła u nas rozkwitać. I żeby tylko o temat chodziło... Wystarczy zerknąć kątem oka do działu z propozycjami. To nie ja, nie święty Mikołaj, ani nawet nie zabawka z Toy Story, tylko nasz forumowy sadysta wszystko tam ogarnia. Zawsze jest też skory do przeanalizowania danego projektu i wypisania wszystkiego "w pigułce", aby nasze leniwe komórki, mogły być jeszcze bardziej leniwe i nie czuć się przy tym źle. Nie można też zapomnieć o tym, że robi za pięciu, aby rozwinąć organizację Smoków. I niby co byśmy bez niego zrobili? (~ Growlithe.)
5. TREŚĆ: gdzie nie spojrzę tam Blight. Serio. Jedną ręką pisze posty kilkoma postaciami, drugą miesza w fabule jako MG, trzecią ogarnia parę działów administracji, czwartą prowadzi misje... i to wszystko na bieżąco. Jak dla mnie to imponujące. (~ Ayako.)
6. TREŚĆ: Za te wszystkie pomysły, które pojawiły się na forum. Za komentowanie każdej innej i dołożeniu swojej małej cegiełki. Za propozycje, wypowiadanie sie i aktywność. Na forum jak i na fabułach. Za robienie MG i sprawianiu, że Virus cały czas się rozwija a nie stoi w miejscu. To takie trzy, małe samochodziki, które zasuwają ile się da i szukają okazji, żeby coś dodać od siebie. (~ Nathair.)
7. TREŚĆ: Myślałem o tym już jakiś czas, ale tępo łudziłem się, że nie będę zmuszony pisać pochwały, bo ktoś mnie wyręczy. Osobiście wiem, jak to jest, gdy grzecznie wszystko aktualizujesz, gdy wszystko zawsze (/zwykle) jest na czas... a nikt o wykonanej robocie nawet nie wie. Spójrzcie tylko: spisy, którymi Blight się zajmuje są na bieżąco edytowane? Są. Ledwo pojawi się propozycja, a ten zrywa się jak ranna łania, rzuca na post, wałkuje go i dodaje do tematu. Dział z indywidualnymi propozycjami jest wysprzątany. Sami powiedzcie: ile razy dostaliście od niego miotłą przez kark, bo zaganiał do wypowiadania się? Właśnie. Żeby tego było mało, opiekuje się Smokami i sprawia, że organizacja wciąż stoi prężnie na nogach. Co więcej, trochę wam podpowiem, że z Blight'a to narwana bestia, która najchętniej zajęłaby się jeszcze pięcioma innymi działami... gdyby tylko było czym się zajmować. Niejednokrotnie pisał już do mnie z pytaniem czy w czymś pomóc, gdzieś posprzątać (raz ogarnął misje!), coś sprawdzić. Ambicje powinny być zauważane, efekty - nagradzane. (~ Growlithe.)
8. TREŚĆ: Uzyskanie trzech pochwał wewnątrz organizacji (Łowcy). (~ Yuu.)
9. TREŚĆ: Na skrzynię rumu, gość zachrzania jak ekspres z napędem turbo, pchany przez Pędziwiatra. Nie. Przez całą armię strusiów Pędziwiatrów, ciągniętych w szeregu przez inne strusie Pędziwiatry. v: Nie widać tego na pierwszy rzut oka, bo Blight zajął się głównie zmianą tematów, ale dobrze wiem, jaka to żmudna i kurewsko irytująca robota, bo sam zajmowałem się uzupełnianiem poprzednich spisów. Końca nie było widać, a miało się wrażenie, że zmodyfikowało się co najmniej pół zerochana. Arty flory i fauny, bestiariusza oraz artefaktów zostały przerobione, by wpasować się w szatę (co pewnie nie nastąpiłoby przez kolejne X miesięcy, gdyby nie on). Żeby było zabawnie: Blight ogarnął też całą propozycję w związku ze schematami do produkcji technologii i sam stworzył pierwszą pozycję w spisie, żeby dać innym pewien podkład. Cały czas zajmuje się również swoim działem i kiedy wszystko przystopuje, stara się kopnąć ludzi do roboty (a większość z nas to leniwe kluchy, które kpią sobie z takiego poganiania - Blight ma przez to dwa razy więcej roboty). Nierzadko przecież sam daje propozycje, zażarcie broni opcji z pogodą (którą - jestem pewien - zmieniałby co określony czas) i losuje dla nas choroby (zwracając uwagę na te wszystkie pierdoły z cyklu bohater A jest dziewicą, więc nie może zachorować na chorobę Y (...)). Do teraz mnie zadziwia, że nie dość, że mu się jeszcze chce ślęczeć nad nami z miotłą, to w dodatku osobiście zgłasza się do najgorszych robót. Nie oszukujmy się; posegregowanie chorób i przypisanie im stopnia trudności w zależności od czynników a, b, c i dwudziestu innych, to nie jest coś, czym każdy chętnie by się zajął. A on automatycznie się oferuje. Nie przypominam też sobie, żeby cokolwiek kiedykolwiek zaczął (lub chciał zacząć), ale tego nie zrobił. Wszystko jest na czas, robione porządnie i systematycznie. (~ Growlithe.)
10. TREŚĆ: Widzieliście nowy wygląd? Odświeżone tematy? Wszystkie zmiany? To w dużej mierze właśnie ich zasługa. Takie rzeczy niestety nie pojawiają się na pstryknięcie palcami, a kody to złośliwe bestie. Często bywają kapryśne. Wiem też, że cała trójka harowała przez kilka dni z rzędu, by dopiąć wszystko na ostatni guzik. Ignorując zmęczenie, siedzieli nad tym do późnej nocy. Dzięki temu zdążyli zrobić wam niespodziankę na nasze wielkie, forumowe święto, jakim są urodziny. Myślę, że ich wkład można dostrzec teraz gdziekolwiek się nie spojrzy. No i no... zasłużyli na tę pochwałę. (~ Zero.)
Marcelina
1. TREŚĆ: Sama z siebie zgłosiła się na redaktora do gazetki. I super. Dostarczyła obiecane przez siebie materiały na czas i trzeba obiektywnie przyznać, że jest tego sporo. Może jeszcze są do tego ciekawe? Są. Jeszcze bardziej super. No i aktywność fabularna. Specem nie jestem, ale co patrzę, to widzę na fabule jakiegoś posta od niej...  (~ Nathaniel.)
2. TREŚĆ: Nawet nie chodzi o to, że dawno niczego nie dostała, ale aktualnie to jeden z aktywniejszych użytkowników na forum. Wiem, miało nie być zbytniego patrzenia na fabułę, ale mało jest osób, które wbijają się z buta na fabułę, a ona to robi. Przybywa na ratunek poszkodowanym, zjawiała się na wydarzeniach, gdy uznała, że warto byłoby trzymać czyjąś stronę, a poza tym jakiś czas temu została MG i co? Bez zająknięcia od razu zabrała się do roboty. A to poprowadziła misję, a to w trybie rozpoczęła wydarzenie. Poza tym angażuje się w gazetkę i pewnie znowu powali nas swoim artykułem. Gdy zauważyła, że potrzebne są tytuły, od razu dodała coś od siebie. I takie tam. Jak chce to potrafi. Mogłoby być jej więcej, ale... no. Może to tak na zachętę. ~(~ Zero.)
3. TREŚĆ: Gazetka. Bo raz za razem przyczyniają się do tego, żeby jednak to wszystko miało ręce i nogi. Tworzą artykuły, wysyłają je na czas. Poza tym to głównie dzięki nim nowy numer jest w cholerę bogaty. Ejmen. (~ Zero.)
4. TREŚĆ: Gazetka. Nie pamiętam już dokładnie kto, gdzie, jak i kiedy coś podobnego powiedział, ale wiem, że był taki temat, że pochwały za wkład w forumową prasę są czymś hm.. niepotrzebnym i za częstym? Może zmyślam, bo już sama nie jestem pewna, ale chociaż fajna puenta będzie, yo. Uważam, że choć jest to cykliczne, to mimo wszystko ludzi, którym się najzwyczajniej w świecie chce, powinno się nagradzać. Bez względu na to czy zrobiony artykuł był bardziej lub mniej pracochłonny, sam fakt, że nowy, wiosenny numer nie świecił nagością, jest zasługą tylko i wyłącznie wymienionym powyżej userów~ A wiem co mówię, bo początki gazetki były bardzo cienkie jeśli chodzi o chęci, więc ja tym bardziej dziękuję, że mam aktywną ekipę~ (~ Ailen.)
Taihen Shi
1. TREŚĆ: Wpisałem je razem, aby się nie rozdrabniać, ale w obu przypadkach chodzi mi o to samo: panny zwyczajnie świetnie się spisują na fabule. Ich odpisy są częste, ale ładne i nienachalne. Cały czas popychają wątki do przodu, przy okazji próbując rozruszać (martwy jeszcze) Kościół Nowej Wiary. Ambicje się nagradza, hm? (~ Growlithe.)
2. TREŚĆ: Za te wszystkie pomysły, które pojawiły się na forum. Za komentowanie każdej innej i dołożeniu swojej małej cegiełki. Za propozycje, wypowiadanie sie i aktywność. Na forum jak i na fabułach. Za robienie MG i sprawianiu, że Virus cały czas się rozwija a nie stoi w miejscu. To takie trzy, małe samochodziki, które zasuwają ile się da i szukają okazji, żeby coś dodać od siebie.(~ Nathair.)
3. TREŚĆ: Duża aktywność w propozycjach. Ostatnio ciągle wszędzie ich widać, starają się pomagać przy łataniu wszystkich dziur, które pojawiły się na forum, palą się do pomocy i generalnie to się chwali. W sumie już dawno powinni dostać po pochwale, więc niesłusznie obudziłem się dopiero teraz, mimo że w gruncie rzeczy już przysypiam. Także no, należy się.(~ Zero.)
4. TREŚĆ: Pomyślmy. Naprawdę dobrze MG'uje? Za mało? To może temat w Kompendium o KNW? Wszystko spisała sama w sobie, siedząc w internetach. Biedni wierni podrzucili raptem pomysł czy dwa - ale to ona jest w pełni odpowiedzialna za ten piękny grzech tego opisu! Hail Ao! (~ Lentaros.)
Ayako
1. TREŚĆ: Spójrzcie na propozycje: Od razu ich zobaczycie. Pojawiają się przy każdym pomyśle i usiłują wcisnąć swoje uwagi. Jako, że często są one bardzo celne, wbijają się w koncepcję i przechodzą pomyślnie ostateczny test. Mieliśmy przed dwoma miesiącami burzę mózgów, w której staraliśmy się uatrakcyjnić Kościół i Drug-onów. Luka tkwiła w niej od samego początku, podsuwając nam kolejne idee, które przechodziły przez burzliwe dyskusje, zanim wreszcie się na nie decydowaliśmy. A Lenny? Wypowiada się od kiedy wrócił na forum. Na moją prośbę zapoznał się z tematem i rzucił się w wir tej samej burzy, która trwała od początku września. Sam dorzucił kilka interesujących propozycji, które natychmiast zmusiły wszystkich zaangażowanych do poważnego zastanowienia się. O ludzi, którzy z własnej woli wypowiadają się w tematach, należy dbać. (~ Blight.)
2. TREŚĆ: Za te wszystkie pomysły, które pojawiły się na forum. Za komentowanie każdej innej i dołożeniu swojej małej cegiełki. Za propozycje, wypowiadanie sie i aktywność. Na forum jak i na fabułach. Za robienie MG i sprawianiu, że Virus cały czas się rozwija a nie stoi w miejscu. To takie trzy, małe samochodziki, które zasuwają ile się da i szukają okazji, żeby coś dodać od siebie.(~ Nathair.)
3. TREŚĆ: Za zaangażowanie w propozycjach. (~ Taihen Shi.)
4. TREŚĆ: Gazetka. Nie pamiętam już dokładnie kto, gdzie, jak i kiedy coś podobnego powiedział, ale wiem, że był taki temat, że pochwały za wkład w forumową prasę są czymś hm.. niepotrzebnym i za częstym? Może zmyślam, bo już sama nie jestem pewna, ale chociaż fajna puenta będzie, yo. Uważam, że choć jest to cykliczne, to mimo wszystko ludzi, którym się najzwyczajniej w świecie chce, powinno się nagradzać. Bez względu na to czy zrobiony artykuł był bardziej lub mniej pracochłonny, sam fakt, że nowy, wiosenny numer nie świecił nagością, jest zasługą tylko i wyłącznie wymienionym powyżej userów~ A wiem co mówię, bo początki gazetki były bardzo cienkie jeśli chodzi o chęci, więc ja tym bardziej dziękuję, że mam aktywną ekipę~ (~ Ailen.)
5. TREŚĆ: Uzyskanie trzech pochwał wewnątrz organizacji (Drug-on). (~ Sirion.)
Lentaros
1. TREŚĆ: Spójrzcie na propozycje: Od razu ich zobaczycie. Pojawiają się przy każdym pomyśle i usiłują wcisnąć swoje uwagi. Jako, że często są one bardzo celne, wbijają się w koncepcję i przechodzą pomyślnie ostateczny test. Mieliśmy przed dwoma miesiącami burzę mózgów, w której staraliśmy się uatrakcyjnić Kościół i Drug-onów. Luka tkwiła w niej od samego początku, podsuwając nam kolejne idee, które przechodziły przez burzliwe dyskusje, zanim wreszcie się na nie decydowaliśmy. A Lenny? Wypowiada się od kiedy wrócił na forum. Na moją prośbę zapoznał się z tematem i rzucił się w wir tej samej burzy, która trwała od początku września. Sam dorzucił kilka interesujących propozycji, które natychmiast zmusiły wszystkich zaangażowanych do poważnego zastanowienia się. O ludzi, którzy z własnej woli wypowiadają się w tematach, należy dbać. (~ Blight.)
2. TREŚĆ: Za aktywność zarówno fabularną jak i w propozycjach. Cokolwiek się pojawi - zaraz lecą i się wypowiadają. Zachęcają też innych na cb do wypowiadania się, pomagają jeżeli pojawi się jakieś pytanie (czego byłam świadkiem niejednokrotnie), a Gavie dodatkowo za mini event halloweenowy oraz przekochaną atmosferę na cb. (~ Lentaros.)
3. TREŚĆ: Za zaangażowanie w propozycjach.  (~ Taihen Shi.)
4. TREŚĆ: No bo jednak ostatnio pełno go. Głównie w propozycjach. Co rusz coś wymyśla od siebie, a i wypowiada sie na inne tematy, więc uważam, że i jemu się należy, ot co. (~ Nathair.)
Natalie
1. TREŚĆ: Bo na moją prośbę, wyruszyła do tematów z propozycjami i zaczęła się wypowiadać. Co z tego, że nie było ich dużo? Udzielała się w każdym. Liczą się chęci, a dobra zachęta potrafi dobrze zmotywować do dalszych starań. Poza tym, nawet krótkie "za", jest pomocne przy każdej propozycji, bo gdyby nie to, żaden pomysł nie zostałby wprowadzony. (~ Blight.)
2. TREŚĆ: Nie wiem, czy zauważyliście, jak bardzo ostatnimi czasy się stara. Rzuca się na propozycje, wtrąca swoje zdanie, udziela się. Dodaje nowe propozycje leków, artefaktów, wyręczając mnie w ich wymyślaniu. Nie można też zapomnieć, że to jeden z najaktywniejszych MG. W półtora miesiąca ukończyła dwie misje. I co? Przygarnęła kolejną wyczekującą istotkę. W kwestii misji jest nie do zdarcia, niczym Terminator, odpisując z taką samą częstotliwością nawet podczas pobytu w szpitalu. Dziewczyna po prostu się stara, by wszystko szło do przodu. (~ Blight.)
3. TREŚĆ: Bo jest Aktywna. Przez duże A. I to powinno być widoczne z daleka, że wypowiada się praktycznie wszędzie. Czasem bardziej, czasem mniej intensywnie, ale zawsze stara się wepchnąć swoje trzy grosze do tematu i jakoś zamanifestować swoją opinię. Niestety giną one często w stosie bilonu i nawet usilne odkopywanie ich zwykle nic nie daje, chociaż służą rozwinięciu pomysłu. Śmiga po forum szybciej niż Struś Pędziwiatr, ale co z tego, jeśli z każdą próbą aktywności pozafabularnej rzuca się jej kłody pod nogi? (~ Blight.)
4. TREŚĆ: Uzyskanie trzech pochwał wewnątrz organizacji (Łowcy). (~ Yuu.)
5. TREŚĆ: Przeprowadzenie 5 dłuższych misji (1, 2, 3, 4, 5) (~ Growlithe.)
Blaidd
1. TREŚĆ: Bo jednak zaprojektowała te cuda dla S.SPEC, no nie? Przysiadła do tego, napracowała się i jednak nie zostawiła tego w cholerę, więc myślę, że się należy. (~ Zero.)
2. TREŚĆ: NPoruszyła temat mundurów oraz oznaczeń w S.SPEC i od razu zabrała się do roboty. Oprócz projektu godła, za który już dostała pochwałę, wykonała także znaki oddziałów, wspomniane oznaczenia rang i zabrała się za ogarnięcie samych mundurów. Wszystko to zrobiła w przeciągu... 2-3 dni? No proszę was, jeżeli to nie zasługuje na pochwałę i uścisk dłoni prezesa, to nie wiem, co zasługuje ._. (~ Nathaniel.)
Adriel
1. TREŚĆ: Tak ostatnio zauważyłem więcej aktywności, ale to dobrze, bo - jak widać - też potrafi sypnąć całkiem ciekawymi pomysłami. Najpierw konkurs fabularny, teraz całkiem sensowny pomysł ze źródłem energii dla Desperacji. (~ Zero.)
Zombie
1. TREŚĆ: Założyła konto tydzień temu(!), a już jest megaaktywna w propozycjach. I nie chodzi tu o komentarze w stylu "tak... mhm... popieram, genialny plan, Archibaldzie", tylko praktycznie same konkrety. Zaproponowała nową organizację, pomogła przy ogarnianiu tematu mundurów S.SPECów, wypowiedziała się w temacie o szacie graficznej, dorzuciła coś od siebie w kwestii zwiastuna Virusa (który co jakiś czas odżywa, by zaraz znowu zaczęły cykać w nim świerszcze) i tyle w tym wszystkim było konstruktywności, że klękajcie narody. (~ Nathaniel.)
Sleipnir
1. TREŚĆ: Uzyskanie trzech pochwał wewnątrz organizacji (Łowcy). (~ Yuu.)
2. TREŚĆ: Udziela się na forum; proponuje nowe technologie/bestie/artefakty/schematy; wypowiada się w dyskusjach i stara się pomagać w udoskonalaniu forum.
Nie zawsze wszystko widać na pierwszy rzut oka, gdyż nie wszystko dzieje się w tematach organizacyjnych, czasem wymaga obgadania spraw na gg lub przez pw. Stąd też nie mogę tu przedstawić dłuuugiej i dokładnie wypunktowanej listy, cóż to takiego zrobił. Mimo wszystko uważam, że należy mu się choć jedna pochwała za pracę, jaką wkłada od kilku miesięcy w rozwój forum.(~ Natalie.)
Cronus
1. TREŚĆ: Obiło mi się o uszy, że stale wychodzi z coraz to nowszymi propozycjami, by jako tako uczynić fabułę virusa bardziej składną. Co rusz dostaję na gg cytaty z jego propozycjami i pytaniem od Gilba: Co o tym sądzisz? Poza tym widziałem go też w propozycjach, wprowadził też dość spory przełom fabularny. Wydaje mi się, że koniec końców się chłopakowi należy. Nie. Nie wydaje mi się. Ja to wiem. (~ Zero.)
Lilo
1. TREŚĆ: Uzyskanie trzech pochwał  wewnątrz organizacji. (~ Yuu.)
2. TREŚĆ: Serio trzeba wymieniać? Ta dziewczyna zrobiła maaaaasę rzeczy na forum. Kalendarze, podniesienie radia na nogi, bycie (moim zdaniem) najaktywniejszym MG. Jeszcze się nie spotkałem z tym żeby przełożyła swój czas i siły ponad kogoś, zawsze dba najpierw o innych a potem o siebie, definitywnie zasłużyła na pochwałę. (~ Sleipnir.)
— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.
                                         
Jonathan O'Harleyh
Wilczur, poziom E
Jonathan O'Harleyh
Wilczur, poziom E
 
 
 

Liczba postów :
352


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach