Go down

Sojusze Pisanie by Shiroukane on 18.09.16 0:41
    
SOJUSZE
Poniżej znajdują się wszystkie obecne sojusze zawarte między grupami, informacje o nich oraz panujące zasady. W razie dodatkowych pytań należy się zgłaszać do jednego z przywódców grupy, ponieważ to oni wiedzą najlepiej, na jakich regułach działa porozumienie.


SOJUSZ ŁOWCÓW Z DOGS
Data zawarcia sojuszu: 16 luty 2015r.
Warunki:
1. Obie grupy zobowiązane są do udzielenia pomocy zbrojnej, żywieniowej, medycznej lub/i innej (do omówienia) w chwili przypuszczenia ataku na sojusznika.
2. Atakowanie jednostki sojuszniczej jest zabronione i karane. Kara jest dostosowana do systemu kar danej grupy, a agresor traktowany tak samo, jakby zaatakował członka własnej grupy. W przypadku dopuszczenia się ataku, zaatakowany ma prawo się bronić nie ponosząc za to konsekwencji.
2a. W przypadku ataku dopuszczonego przez wymordowanych z rangą poziomu E kara nie będzie stosowana. Wymordowanego należy jak najszybciej spacyfikować (z możliwością użycia siły).
3. Obie grupy zobowiązane są do wymiany istotnymi informacjami.
4. Jednostki obu grup mają obowiązek udzielenia sobie wzajemnej pomocy w każdej sytuacji, nie tylko w momencie rozpoczęcia planowanej akcji. Nieudzielenie pomocy będzie karalne.
5. Członkowie DOGS mają możliwość przebywania na terenie siedziby Łowców wyłącznie za pokazaniem specjalnej przepustki*. Ilość przepustek jest ograniczona (6) i przekazana konkretnym osobom. W przypadku większej grupy, przynajmniej jedna z osób powinna posiadać przepustkę. Aktualnymi posiadaczami przepustek są: Growlithe (Wilczur), Fucker (Rottweiler), Skoczek (Pudel), Rumcajs (Wyżeł Weimarski).
6. Łowcy otrzymują jednego z psów DOGS – Javiera** – który pełni rolę łącznika. W celu skontaktowania się z DOGS należy przekazać Javierowi wiadomość. Osoby upoważnione: Yuu, Sleipnir.
7. Łamanie którejkolwiek z zasad będzie karane.

---
* Przedmiot = prosta, czarna bransoleta z czerwonym jastrzębiem.
** Pod kątem technicznym: z racji tego, że Javier musi znać osobę, która ma zamiar podejść do niego i wsunąć papier(/inny przedmiot) z informacją za obrożę, bo w innym przypadku atakuje lub ratuje się ucieczką, zostały do tego przydzielone konkretne persony. Samego Javiera traktujcie jak typowy środek komunikacji. Treść wiadomości piszcie w temacie z kontaktem Growlithe'a.


SOJUSZ S.SPEC Z KOŚCIOŁEM NOWEJ WIARY
Warunki:
1. KNW ma obowiązek dostarczać władzy S.SPEC istotnych informacji.
2. W zamian S.SPEC daje KNW zasoby potrzebne do godnego życia oraz niewielkie poparcie polityczno-społeczne.
2a. Poparcie polityczno-społeczne opiera się na tym, że S.SPEC nie będzie oczerniał publicznie KNW, dając im pełną autonomię w codziennych zajęciach wewnątrz Miasta. Ważne bądź konfliktowe sytuacje powinny być zgłaszane władzom S.SPEC do wstępnej konsultacji.
3. Niektórzy członkowie KNW mają wstęp do Miasta.
3a. Wstęp do Miasta będą mieli przede wszystkim zdrowi ludzie oraz androidy. Anioły będą mogły wejść jeśli uda im się ukryć fakt bycia aniołem. Wymordowani mają kategoryczny zakaz wstępu, muszą szukać innej drogi by dostać się na teren Miasta.
3b. Każdy członek KNW, który uzyska wstęp do Miasta zostaje wyposażony w bransoletę, która jest jednocześnie identyfikatorem i lokalizatorem. Bransolety są w miarę wygodne, ale jedynym sposobem zdjęcia takowej jest przecięcie metalu z którego została wykonana. Próba zdjęcia lokalizatora zazwyczaj kończy się wysokim wyładowaniem elektrycznym, powodującym poważne oparzenia.
4. Złamanie którejkolwiek z zasad będzie karane.

_________________

Yeah.
Keep rolling your eyes.

Maybe you'll find a brain back there.
avatar

Do     cholery


Liczba postów :
236

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach