Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 04.08 Do 4 lipca, do godziny 20:00, jest czas na wznowienie wątków alternatywnych oraz z przeszłości. Każda fabuła, w której nie ma posta dłużej niż miesiąc, zostanie wrzucona do archiwum. W razie pytań należy się kontaktować z Rhettem.
  • Błędy w sprawie layoutu można zgłaszać tutaj.
Linki podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 04.08 Do 4 lipca, do godziny 20:00, jest czas na wznowienie wątków alternatywnych oraz z przeszłości. Każda fabuła, w której nie ma posta dłużej niż miesiąc, zostanie wrzucona do archiwum. W razie pytań należy się kontaktować z Rhettem.
  • Błędy w sprawie layoutu można zgłaszać tutaj.

Go down

Wirus X Empty Wirus XPisanie by Jonathan O'Harleyh on 17.09.16 23:54
WIRUS X
WIRUS X: na pytanie „czym jest wirus X?” nie ma konkretnej, w pełni potwierdzonej naukowo odpowiedzi. Tylko niektóre anioły wiedzą, że zaraza została stworzona przez samego Boga, który zesłał ją na Ziemię w ramach swoistej kary. Ze względu na początkowy brak sprzętu i aktualne utrudnienia ze strony wymordowanych, zbadanie wirusa jest dla naukowców ciężkie, acz nie niemożliwe. Trwają badania nad dokładnym poznaniem niecodziennej choroby.

Kto może się nim zarazić?
Wirusem X mogą zarazić się tylko ludzie. Anioły oraz androidy (wykluczając biomechy) z racji rasy nie są w stanie zachorować. Także Łowcy, po przebyciu rytuału, dzięki „Czerwince” zostają uodpornieni na działanie wirusa X.

Sposoby zarażenia.
Zarazić można się poprzez wdychanie trujących oparów. Tereny skażone na forum są oznakowane – w nazwach tematów pojawia się literka „(S)”. Ponadto istnieje możliwość zarażenia się wirusem poprzez kontakt z każdym wymordowanym z tą różnicą, że w przypadku nosicieli szansa na zarażenie się wynosi 100%, jeśli zaś chodzi o innych wymordowanych o zarażeniu się decyduje rzut kostką (szansa to 1 do 6). Wystarczy, że zakażona krew wymordowanego trafi do krwiobiegu zdrowej, ludzkiej jednostki.

Skutki zarażenia oraz przebieg choroby.
Uwaga! Na każdą jednostkę wirus może działać inaczej. Wszystko zależne jest od trybu życia, jaki prowadziła postać, jej siły fizycznej, zdrowia, płci, wieku i innych czynników wewnętrznych i zewnętrznych.
Od czasu zarażenia się wirusem X do momentu śmierci może minąć od kilku dni, do nawet paru miesięcy. Początkowo objawy są całkowicie niewidoczne nie tylko od strony chorującego. Pierwsze stadium ogranicza się do „wchłaniania” wirusa X przez komórki zarażonego, nie wywołując tym jednak żadnych szkód. Z czasem wirus zaczyna modyfikować zapis kodu DNA. Chory zaczyna odczuwać zmęczenie, bóle głowy, brzucha, serca, nerek. Niektórzy odczuwają mdłości lub niemożność oddychania, porównywalną do skutków zapalenia płuc. Istnieją przypadki, które wymiotowały lub wypluwały krew, a także takie, którym wypadały zęby albo włosy, które ślepły lub traciły czucie w kończynach.
Organizm zdaje się wykańczać sam siebie, aż w końcu dochodzi do całkowitego „wyłączenia” funkcji życiowych na czas oscylujący od paru godzin, do paru dni. To wtedy zachodzą końcowe mutacje i postać na nowo wraca do łask. Proces modyfikacji zapisu kodu DNA trwa u niektórych jeszcze po wybudzeniu.

Modyfikacje.
To, jakie modyfikacje przejdzie postać jest zależne od wielu czynników. Jeśli w niedługim czasie po lub przed zarażeniem się wirusem X postać miała styczność np. z jakimś zwierzęciem, wskutek czego narażona była na kontakt z jego śliną, zadrapanie czy ugryzienie, istnieje prawie stuprocentowe prawdopodobieństwo, że po ponownym odrodzeniu się zyska cechy danego zwierzęcia.
Dlatego, jeśli ktoś zakłada, że postać posiada cechy geparda, pandy lub innego egzotycznego zwierzęcia, musi mieć to jakoś wytłumaczone.

Od strony technicznej.
Nic prostszego. Większość i tak zależy od was. My tu tylko sprzątamy.  Moment zarażenia wirusem X jest zależny od samego użytkownika, rzadziej od MG. Opisywanie skutków ubocznych leży w waszym interesie. Następnie użytkownik otrzymuje nową rangę, którą jest - jak nietrudno się domyślić - „zarażony”. Dzięki kolejnym wątkom okaże się, jakie modyfikacje zajdą. Z prośbą o zmianę rangi należy zwrócić się do administratorów lub osób do tego upoważnionych.
— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.
                                         
Jonathan O'Harleyh
Wilczur, poziom E
Jonathan O'Harleyh
Wilczur, poziom E
 
 
 

Liczba postów :
352


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach