Go down

Sposoby przemian Pisanie by Shiroukane on 17.09.16 5:14
    
Poniżej znajdują się wszystkie możliwe przemiany. Nie ma innych kombinacji (np. przemiana wymordowanego w anioła itp.)

Przemiana człowieka w wymordowanego.
Dokładny opis w tym temacie.

Przemiana człowieka w łowcę
Aby stać się łowcą trzeba przejść niezbyt skomplikowany proces wszczepienia w siebie specjalnego wirusa, zwanego czerwinką. Jest to mały robaczek o ostrych odnóżach, który czując pod sobą pulsującą krew w żyłach wczepia się w skórę, a potem wdrapuje w nią i miesza w kodzie DNA. Proces ten dla człowieka jest bardzo bolesny, większość zresztą go nie przeżywa. Pozostała część, po zakończeniu, zmuszona jest do usunięcia z organizmu insekta, poprzez dostanie antybiotyku. W innym przypadku ciało zdane jest na zbyt szybki przebieg mutacji, co skutkuje śmiercią w męczarniach.
Łowcy bardzo sceptycznie podchodzą do nowych członków. Zwykle sami takowych wybierają (po uprzednim upewnieniu się co do nienawiści do Władzy), rzadziej jest to zrządzenie losu. Czerwinka jest wynalezionym gatunkiem owada, stworzonym przez pierwszego rewolucjonistę. Istnieje pogłoska, że dawniej były to żywe stworzenia, które objęła epidemia wirusa X, a one same zostały nosicielami choroby. Nikt jednak tego nie dowiódł. Ponadto nikt nigdzie indziej nie widział tego gatunku.
Technicznie: rytuał musi być przeprowadzony pod okiem MG, który zadecyduje, czy postaci udało się go przeżyć.

Przemiana człowieka w anioła
Po śmierci ludzie stają przed Bożym Sądem, gdzie ich dotychczasowe życie poddane jest wnikliwej analizie. Werdykt oznaczać może upadek do Piekła, wstąpienie do Nieba lub mus przebywania w miejscu zwanym Czyśćcem, jeśli dusza nie jest na tyle zbrukana grzechem, by zostać wysłaną do otchłani, ale jednocześnie nie może być jeszcze wpuszczona za anielską bramę.
Technicznie: po śmierci naszej postaci zostanie ona postawiona przed sądem na Górze Babel. Sądzić ją będą trzy postacie: jedna z rangą aktualnego archanioła, jedna z rangą dowódcy Zastępu oraz wybranego anioła. Wedle ich werdyktu okaże się, czy postać została zesłana do Piekieł (tym samym użytkownik traci możliwość prowadzenia postaci), odrodzi się jako anioł (postać otrzyma rangę przejściową – odrodzony) czy bohater będzie musiał przejść misję zadaną przez sędziujących (po wykonaniu której postać również utrzyma rangę odrodzonego).

_________________

Yeah.
Keep rolling your eyes.

Maybe you'll find a brain back there.
avatar

Do     cholery


Liczba postów :
237

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach