Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 04.08 Do 4 lipca, do godziny 20:00, jest czas na wznowienie wątków alternatywnych oraz z przeszłości. Każda fabuła, w której nie ma posta dłużej niż miesiąc, zostanie wrzucona do archiwum. W razie pytań należy się kontaktować z Rhettem.
  • Błędy w sprawie layoutu można zgłaszać tutaj.
Linki podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 04.08 Do 4 lipca, do godziny 20:00, jest czas na wznowienie wątków alternatywnych oraz z przeszłości. Każda fabuła, w której nie ma posta dłużej niż miesiąc, zostanie wrzucona do archiwum. W razie pytań należy się kontaktować z Rhettem.
  • Błędy w sprawie layoutu można zgłaszać tutaj.

Go down

Ludzie Empty LudziePisanie by Jonathan O'Harleyh on 17.09.16 2:33
Ludzie Zp4hpjP
Jaki człowiek jest – każdy widzi. Znaczny procent populacji ulokowany został pod kopułą utopijnego miasta zwanego Światem-3, w którego obrębach ludzie prowadzą bezpieczne i bogate życia. Niemalże zerowa przestępczość, brak głodu i niski wskaźnik chorób sprawił, że odetchnęli z ulgą. Bezpieczni w ciasnych, czterech ścianach, pozwolili na despotyczne rządy organizacji S.SPEC – jednostki sprawującej pieczę nad całym systemem. Choć z perspektywy osoby trzeciej można by śmiało uznać, że dawno upadli do roli wytresowanych zwierząt, nie można nazwać ich bezmózgimi maszynami, ślepo podążającymi za marchwią. Ze względu na duży nacisk dotyczący edukacji, nie ma w społeczeństwie ani jednej osoby, która nie potrafiłaby pisać lub liczyć, a mnogość "geniuszy" przekracza dotychczasowy wskaźnik możliwości – to sprawia, że wielu z nich jest świadomych polityki i dobrowolnie zgadza się na obecny stan rzeczy.
Wielu z nich wie o życiu poza murami Miasta-3, bo plotki na temat wymordowanych przecisnęły się również do zwykłych obywateli. Wystraszeni opcją zarażenia się śmiertelną chorobą, której skutki przeżywane są w długich męczarniach, nie palą się jednak do ucieczki na tereny Desperacji. Ciekawość tępiona jest przez obawy, którym wielu nie jest w stanie sprostać. Każdorazowe przebłyski buntu zduszane są zaś w zarodku. S.SPEC, dzięki przymusowym identyfikatorom, jest w stanie określić nie tylko dane osobowe, ale również miejsce przebywania podejrzanej jednostki. Dzięki temu oddziały policyjne przyczyniły się do zminimalizowania i – niemalże – wytępienia przestępczości samej w sobie. Wojsko zachowane zostało wyłącznie po to, by pilnować bezpieczeństwa miasta stale atakowanego przez hordy wymordowanych i Łowców.

Średnia długość życia: teoretycznie 80-100 lat.
Możliwość posiadania mocy: nie. Wyjątek stanowią artefakty.
Prawdopodobieństwo zarażenia się wirusem X: wysokie.
Bonusy:
- 2 dodatkowe umiejętności.

Rangi
Będąc człowiekiem automatycznie otrzymujesz jedną z rang. Zwracaj uwagę na liczbę zajętych miejsc!

Uczeń/student
Nastolatkowie od rana do wieczora biegający od ławki do ławki, wertujący kolejne stronice grubych ksiąg, biorący udział w turniejach i urządzający festiwale szkolne. Nie różnią się niczym szczególnym od uczniów znanych nam ze świata realnego. Typowe, sielankowe życie, gdzie największą tragedią jest złamany paznokieć i zerwanie z chłopakiem.
Maksymalna liczba miejsc: nieograniczona.
Uczniowie: Ryouma, Ego, Fumi, Yuki, Rūka, Verity, Tarō.


Nazwa zawodu (po polsku!)
Dowolny zawód, którym para się nasza postać. Od mechaników, po aktorów, na bibliotekarzach kończąc. UWAGA! Uprasza się jednak, by w przypadku zgłoszenia po tę rangę, stworzyć również miejsce pracy postaci.
Maksymalna liczba miejsc: nieograniczona.
Pracownicy: Marcelina (właścicielka kasyna), Jinx (właściciel burdelu), Dumah (najemnik), Charlotte (pielęgniarka), Grima (detektyw), Senbonzakura (posłaniec), Equilibrium (prywatny detektyw), She (prostytutka), Aurore (kwiaciarka), Toshio (pracownik restauracji), Saxony (kelnerka).


Obywatel
Szara jednostka metropolii (nie posiadająca pracy!). Są to inteligentni, wysportowani ludzie, posiadający indywidualne talenty, rozwijane wedle własnych zachcianek. Obywatele są całkowicie podlegli Władzy.
Maksymalna liczba miejsc: nieograniczona.
Obywatele: Franz Kafka, Misza „Fluffery”.


Desperat
Niektórzy ludzie nie mają szczęścia urodzić się w M-3. Niektórzy ludzie zostają z niego wyrzuceni. Dla desperatów, jak potocznie nazywa się ludzkich mieszkańców dzikich terenów, życie jest brutalną walką o przetrwanie; połówka martwego szczura może oznaczać wyżywienie na cały dzień, a najmniejsze przeziębienie może zaprowadzić do grobu. Uwaga! Rangę otrzymują ludzie mieszkający na Desperacji!
Maksymalna liczba miejsc: nieograniczona.
Desperaci: Grima, Aiko, Marazm, Miyu, Weltschmerz, Shatter, Ayano.
— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.
                                         
Jonathan O'Harleyh
Wilczur, poziom E
Jonathan O'Harleyh
Wilczur, poziom E
 
 
 

Liczba postów :
352


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach