Go down

Wymordowani Pisanie by Shiroukane on 17.09.16 2:28
    

Ich człowieczeństwo zostało wyeliminowane za sprawą rozsiewających się katastrof. Niewielka ilość osób miała to złudne szczęście otrzymać drugą szansę od samego Boga. W niektórych zakątkach, przed plagami, rozwinął się wirus, dzięki któremu, martwi są tylko trochę mniej martwi niż w encyklopedycznym tego słowa znaczeniu. Epidemia omiotła 10% zmarłego społeczeństwa, zmieniając ludzi w istne potwory o dodatkowych kończynach, olbrzymim wzroście czy rozrośnięciu się danego organu. Traktowani najgorzej ze wszystkich, w razie sprzeciwienia się poddani natychmiastowej likwidacji. Jest to najbardziej udziwniona, niezidentyfikowana rasa, którą trudno zakwalifikować do jednego wora. Różnorodność jaka pojawia się u przedstawicieli zmutowanych jest na tyle obszerna, że naprawdę źle znosi się przyjęcie ich.
Jako ludzie, zostali dotknięci epidemią wirusa X, która w bardzo dotkliwy sposób wywołała u nich widoczne mutacje. Niektórzy, poprzez przebywanie w tym czasie w towarzystwie zwierząt zostali – na chłopski rozum – "zmieszani" z nimi. Władze szydzą, że ludzie zjedli zwierzęta przejmując w większości ich umiejętności, zachowanie i wygląd. W gruncie rzeczy różnie bywa, bo plotki rozniosły się po całym świecie trąc zażarcie prawdę i udziwniając ją w wielu miejscach do tego stopnia, że z czasem nie pozostał nikt, kto by pamiętał jak naprawdę to było.
Cechuje ich niecodzienny wygląd. Ręka rozrosła się do metra? Norma. Dodatkowa para oczu z tyłu głowy? Hłee. Aha, mówisz, że ci ogon wyrósł w miejscu.. gdzie bynajmniej być go nie powinno? Daj spokój, tamtego rozerwało na kawałki, a ty histeryzujesz jak panienka wrzucona w grono rozwścieczonych bestii! Znaczna część tej rasy to zmiksowanie człowieka ze zwierzęciem, rzadziej z rośliną. Za każdym jednak razem organizm przyjmował cechy wyłącznie organizmów żywych.

Średnia długość życia: długowieczne.
Możliwość posiadania mocy: tak, ale dostępne są jedynie moce związane z ciałem/fizycznością. Możliwe są więc wszelakie trucizny w kłach/szponach, pancerze, skrzydła itp. Do takich mocy nie zalicza się np. pirokineza (władza nad ogniem), hydrokineza (władza nad wodą), telekineza, telepatia, itp.
Prawdopodobieństwo zarażenia się wirusem X: zarażeni
Bonusy:
- zwiększona tężyzna (podniesiona sprawność fizyczna; zręczność, szybkość, siła etc. Wymordowani są dwa razy silniejsi od przeciętnego człowieka);
- wyostrzone zmysły;
- zwiększona czujność;
- biokineza na niezaawansowanym poziomie, umożliwiająca niewielkie zmiany w kodzie DNA. Biokineza ogranicza się do zmiany w dane zwierzę (/zwierzopodobne stworzenie). Jedno.

Rangi
Będąc wymordowanym automatycznie otrzymujesz jedną z rang. Zwracaj uwagę na liczbę zajętych miejsc!

Zdziczały
Osoba, która do reszty zatraciła się w swoim szaleństwie. Posiada bardzo nieczęste przebłyski człowieczeństwa, ale zwykle zachowuje się jak szczuty kijem kundel, który dosłownie w każdej chwili może rzucić się na delikwenta z kłami. Nierzadko utrzymuje się tylko w zwierzęcej formie, a przy niektórych przypadkach zanikła umiejętność przybrania ludzkiej powłoki.
Maksymalna liczba miejsc: 10.
Zdziczali: Infinity, Cayen, Outcast, Rathal, Hyde.


Nosiciel
Persona, która pomimo posiadania w sobie ogromnego procentu wirusa X, nie odczuwa jego działania. Nie wyrosły jej dodatkowe kończyny ani rogi, nie telepie nią na widok hydrantu i nie zaciska zębów, gdy jad przelewa się przez kły. Nosiciele są niepodatni na najgroźniejsze skutki wirusa – jako jedyni nie zostali obdarzeni możliwością zmiany swojej postaci, a ich jedyną cechą świadczącą o przynależności do gatunku, jest długowieczność oraz obecność wirusa w organizmie. Uwaga! Nosiciele nie posiadają żadnych mocy! Dodatkowo tylko oni mają szansę na stuprocentowe zarażenie zdrowego człowieka wirusem, podczas gdy szansa zarażenia przez innych wymordowanych wynosi 1 do 6 (rzut kostką).
Maksymalna liczba miejsc: 8.
Nosiciele: Al, Chashka, Chiyoko, Lester.


Opętany
Wymordowany posiadający w sobie duży procent wirusa, aczkolwiek jego organizm jest na tyle silny, aby mógł kontrolować ewentualne mutacje. Naturalnie, nie wszystkie są do opanowania, ale te osoby radzą sobie z tym o wiele lepiej. Posiadając szczątki biokinezy potrafią sprawić, by skrzydła, które jakiś czas temu wyrosły im spomiędzy łopatek, teraz zniknęły, wtapiając się ponownie w plecy; że znikają kocie uszy i puszysty ogon z dzwoneczkiem, a ich nienaturalne, dzikie podejście, jest spychane na dalszy plan. Obok nosicieli są najbardziej ludzką częścią wymordowanych.
Maksymalna liczba miejsc: nieograniczona.
Opętani: Fucker, Shirōyate Hiroki, Skoczek, Spades, Akane, Arthur, Nove, Ellie, Shirai, Rumcajs, Shane, Senbonzakura, Levy, Słowik, Lasse, Arndros, Kite, Gabriel, Insomnia, Konegi, Kot, Raguel, Alfonso, Nico, Sinner, Rei, Ane, Nevthaari, Ruben, Illija, Wazon, Shiviette, Jekyll, Haru, William E. Verloss, Rayissa, Stitch, Chester, Gavran, Bast, Katsune, Banshee, Hikaru.


Oswojony
Zwierzę, które nie straciło swojej człowieczej świadomości. Choć wirus X był wyjątkowo niełaskawy, na stałe umieszczając duszę danego człowieka w mało humanoidalnej postaci, to mimo wszystko tych wymordowanych ceni się o wiele bardziej niż poziomy E i zdziczałych. Wygląd oswojonych przekształcił się w zwierzę (często o wyprostowanej sylwetce), zachowując ludzkie zmysły i inteligencję.
Maksymalna liczba miejsc: 10.
Oswojeni: Aequalis, Worg, Shay, Cahan.


Poziom E
Wymordowany, który co jakiś czas nie potrafi znieść działania wirusa i traci całkowicie kontrolę nad swoim ciałem i umysłem, co często przysparza mu ogromu problemów. Ponadto ich organizmy są zbyt słabe, aby mogli stać się opętanymi, a im dłuższy czas próbują się przeciwstawić dzikiej naturze, tym ta bardziej ich wykańcza, ostatecznie mogąc prowadzić do bycia zdziczałym. Uwaga! Postać musi co jakiś czas wpadać w szał, inaczej może stracić rangę!
Maksymalna liczba miejsc: 12.
Poziomy E: Growlithe, Ailen, Marcelina, Shion, Apolyon, Ruffian, Jinx, Kirin, Shiroyami, Hemofilia, Hitoshi, Toster.


Zarażony
Wymordowany, który stosunkowo niedawno powrócił z krainy umarlaków i jego całkowity proces przemiany jeszcze się nie zakończył. W zależności od tego z jaką zwierzyną będzie miał styczność, w jego ciele zachodzić będą nieodwracalne, fizyczne, oraz psychiczne zmiany. Uwaga! Gdy wirus X się ustabilizuje, ranga zmienia się na inną (zdziczały/nosiciel/opętany/poziom E/oswojony). 2/3 pierwsze gatunki zwierząt, z którymi zarażony ma kontakt bezpośrednio po zachorowaniu, determinują cechy zwierzęce, którymi będzie się odznaczał.
Maksymalna liczba miejsc: 10.
Zarażeni: brak.

_________________

Yeah.
Keep rolling your eyes.

Maybe you'll find a brain back there.
avatar

Do     cholery


Liczba postów :
236

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach