Go down

Łowcy Pisanie by Shiroukane on 17.09.16 2:28
    

Jednostka sprzeciwiająca się władzy. Potajemne bunty wobec S.SPEC mają na celu uświadomienie mieszkańców o roli zwykłego człowieka w całym systemie. Rebelianci nie tylko utrudniają prowadzenie utopijnego życia w mieście, ale starają się wyzwolić obywateli z okowów manipulacji i wyrwać ich z rąk despotycznej władzy, zwracając wolność słowa, honor i prawa do życia również jednostkom chorym lub kalekim. Łowcy na pozór są ludźmi. Wyglądają jak ludzie. Zachowują się jak ludzie. Jedzą jak ludzie. Nawet grają w gola jak ludzie. Bo byli ludźmi. Od człowieka różnią się jednak możliwościami. Dzięki czerwince, będącej rodzajem specjalnego wirusa, stworzonego przez pierwszego rewolucjonistę, ich ciało zostało poddane niewielkiej, ale znaczącej mutacji. Silniejsi, sprawniejsi, z lepszym refleksem, dostosowali się do życia w czarnych tunelach ścieków. Zyskali również możliwość walki przeciwko wojsku, mimo posiadania słabszego zaopatrzenia zbrojnego.
Z natury są bardzo wojowniczy, znają też swoje możliwości i podchodzą do sprawy z należytym zaangażowaniem. Traktowani jak wyrzutki są najbardziej ściganą jednostką w Mieście-3. Złapani, poddawani zostają eksperymentom, nierzadko również egzekucjom (choć nigdy dostępnym dla oczu zwykłych obywateli). Utrata cennych towarzyszy nie łamie jednak ich ducha walki. Więcej nawet – podsycani ogniem zemsty kroczą do przodu, podkładając bomby, wszczynając bójki z żołnierzami, mordując dyktatorów i porywając naukowców.
Działają od setek lat i mimo licznych sukcesów wpisanych na ich konto, wciąż pozostają ukryci w cieniu wieżowców Miasta-3. Ich dotychczasowe oddanie sprawie nie miało na tyle dużego wpływu, by mogli jawnie wyjść naprzeciw tłumowi. Zbyt wielu mieszkańców przesiąknęło utopijnością i luksusem, by poprzeć łowców walczących o ich własną godność.

Średnia długość życia: dożywają 300 lat.
Możliwość posiadania mocy: nie. Wyjątek stanowią artefakty.
Prawdopodobieństwo zarażenia się wirusem X: zerowe. Czerwinka neutralizuje działanie wirusa X.
Bonusy:
- zwiększona tężyzna (podniesiona sprawność fizyczna: zręczność, szybkość, siła etc. Łowcy są 1,5 silniejsi od przeciętnego człowieka);
- umiejętność posługiwania się wybraną bronią (palną lub białą) na poziomie perfekcyjnym;
- zwiększona regeneracja ciała.

Rangi
Będąc łowcą automatycznie otrzymujesz jedną z rang. Zwracaj uwagę na liczbę zajętych miejsc!

Dezerter
Osoba, która po przejściu rytuału została Łowcą, ale koniec końców postanowiła odłączyć się od reszty grupy. Dezerter nie podlega już rozkazom przywódcy ani nie widnieje na oficjalnej liście członków, a wśród dawnych sprzymierzeńców jest uważany za zdrajcę. Uwaga! To jedyna ranga Łowców, która posiada status rasy, a nie grupy (tj. nie ma koloru).
Maksymalna liczba miejsc: 4.
Dezerterzy: Cedna, Wartakus, Mercedes, Karyuudo.


Uwaga! Jeśli wybierasz jedną rangę dezertera automatycznie pozostawiasz pole stanowiska puste. I odwrotnie: jeśli postanawiasz postacią w pełni podporządkować się woli przywódcy i wybierasz stanowisko w hierarchii, pole z rangą grupy pozostawiasz nienaruszone. Nie ma możliwości prowadzenia postaci, będącej jednocześnie indywidualistą i medykiem lub dezerterem i katem.

_________________

Yeah.
Keep rolling your eyes.

Maybe you'll find a brain back there.
avatar

Do     cholery


Liczba postów :
236

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach