Go down

Androidy Pisanie by Shiroukane on 17.09.16 2:27
    

Rasa, w której nawet suszarka może okazać się istną bronią atomową. Są to roboty stworzone przez szalonych informatyków. Ich wynalazki wkrótce otrzymały najnowszy program, zwany "chip'em X", który umożliwiał samodzielne poruszanie się, mowę, a nawet coś na wzór indywidualnego umysłu, wykreowania charakteru, tonacji głosu i emocji. W rzeczywistości są to bezduszne maszyny, stworzone do zabijania, choć ich pierwotnym zadaniem było zapobiegnięcie inwazji ras z "zewnątrz". Jako strażnicy stać mieli przy murach utopijnego Numeru-3, lecz program wyrwał się spod kontroli i niektóre androidy zbuntowały się do tego stopnia, że uznano je za zbyt wielkie zagrożenie i wysłano na wieczne wygnanie, inne zaś zniszczono. Pozostałe jednostki skierowano do prostych czynności jak sprzątanie miasta czy sprzedawanie produktów w sklepie spożywczym.
Zamożniejsi mieszkańcy M-3 mogą posiadać androida zaprogramowanego według własnego widzimisię. Ludzie najczęściej tworzą kopie zmarłych krewnych i żyją w fałszywym przekonaniu, że bliska ich sercu osoba wciąż żyje. Ze względu na koszta oraz długi czas produkcji replikanci stanowią niewielki procent liczby robotów, jednocześnie będąc najbardziej cenionymi wśród przedstawicieli własnej "rasy". To im najbliżej jest do kopii człowieka, choć większość androidów wygląda stosunkowo ludzko. Nie da się jednak ukryć twardej, metalicznej ręki pod sztuczną skórą czy głosu, który w większości przypadków brzmi martwo, komputerowo. Wierzy się, że stworzenia te nie żyją, nie odczuwają bólu, strachu czy szczęścia. Co za tym idzie; nie potrafią się też zakochać czy płakać nad teoretycznie bliską osobą. Niektóre posiadają za to skomplikowane oprogramowanie mające na celu zaadaptowanie ich jednostki do otoczenia, dlatego duża część androidów jest w stanie dostosować się do panującej w najbliższym otoczeniu atmosfery.

Średnia długość życia: długowieczne.
Możliwość posiadania mocy: nie. Wyjątek stanowią artefakty.
Prawdopodobieństwo zarażenia się wirusem X: zerowe. Wyjątek stanowią biomechy.
Bonusy:
- wszelakie udziwnienia ciała, umożliwiające atakowanie, obronę oraz możliwość posiadania jednego artefaktu magicznego (do wyboru: 1 bonus technologiczny + 1 artefakt lub 2 bonusy technologiczne, bez artefaktu – zakaz posiadania dwóch artefaktów);
- brak możliwości zachorowania, odczuwania głębszych emocji, prowadzących do depresji itp.;
- silne ciało, niepodatne na temperaturę powietrza;
- brak odczuwania bólu;
- brak konieczności jedzenia, picia, spania itp.

Rangi
Będąc androidem automatycznie otrzymujesz jedną z rang. Zwracaj uwagę na liczbę zajętych miejsc!

Replikant
Android będący wierną repliką danej osoby, stworzony na specjalne zamówienie. Ze względu na tworzenie ich ze szczególną precyzją, nie są dostępne dla zwykłych obywateli M3 – najczęściej na luksus posiadania replikanta mogą sobie pozwolić wyjątkowo bogate rodziny. Programowane są tak, aby jak najwierniej odwzorowywać zachowanie, nawyki i gesty zmarłego członka familii, przyjaciela lub kochanka. Dopasowana zostaje aparycja, ton głosu, indywidualny charakter. Z tego też powodu tworzenie tych androidów jest zdecydowanie kosztowniejsze i – siłą rzeczy – zajmuje więcej czasu.
Maksymalna liczba miejsc: nieograniczona.
Replikanci: brak.


Android pracujący
Androidy pełniące funkcje sprzątaczy dróg, sprzedawców w marketach, sekretarzy i tym podobnych zawodów, które nie wymagają emocjonalnego dostosowania się do danej sytuacji. Rzadko stosuje się przy nich środki upiększające, bo do widoku w pełni zmechanizowanych urządzeń o typowo ludzkich kształtach przywykła już cała społeczność M3.
Maksymalna liczba miejsc: 5.
Androidy pracujące: Hibiki.


Biomech
W połowie zmechanizowany żywy organizm. Wymianie mogą podlegać wszelakie narządy wewnętrzne, części ciała czy też inne dodatkowe atrybuty. Pół android zachowuje po części swoje uczucia oraz emocje, w zależności co uległo wymianie. Taka osoba zyskuje na sile oraz wydajności, jednakże musi pamiętać o stałym kontrolowaniu wymienionych części, które, bądź co bądź, mogą ulegać wszelakim awariom. Tak jak w przypadku pełnych androidów są podatni na spore natężenia wyładowań elektryczny, wzrasta też ich waga ciała.
Maksymalna liczba miejsc: 10. Brak wolnych miejsc!
Biomechy: Warner, Fenrir, Marco, Yury, Amok, Ezra, Sommer, Zedsu, Imo Gutture, Kill.


Droid
Zrobiony na zamówienie lub po prostu stworzony przez jakiegoś szalonego naukowca. Różnią się one wyglądem od podstawowego androida i mogą posiadać przeróżne kształty – najczęściej tworzone są na wzór zwierząt i taktowane jak pupile domowe.
Maksymalna liczba miejsc: 10.
Droidy: brak.


Zbuntowany android
W życiu jest tak, że raz się jest na wozie, a raz pod nim. Raz się tylko gapisz na strzelaninę, a drugim razem to ty jesteś pod ostrzałem. Zbuntowane androidy wiedzą co to wieczna ucieczka. Od kiedy wystąpił w ich systemie błąd władza postanowiła pozbyć się problematycznych androidów, a te (jakby dostały własnego rozumu, własnej duszy) rzuciły się przed siebie, kontratakowały, warczały i jeżyły sierść, chowały się, przemykały ukradkiem... robiły wszystko, aby ich nie wykryć.
Maksymalna liczba miejsc: nieograniczona.
Zbuntowane androidy: Lentaros, Calamity, Neuron, Doomsday, Mercy.

_________________

Yeah.
Keep rolling your eyes.

Maybe you'll find a brain back there.
avatar

Do     cholery


Liczba postów :
237

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach