Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 04.08 Do 4 lipca, do godziny 20:00, jest czas na wznowienie wątków alternatywnych oraz z przeszłości. Każda fabuła, w której nie ma posta dłużej niż miesiąc, zostanie wrzucona do archiwum. W razie pytań należy się kontaktować z Rhettem.
  • Błędy w sprawie layoutu można zgłaszać tutaj.
Linki podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 04.08 Do 4 lipca, do godziny 20:00, jest czas na wznowienie wątków alternatywnych oraz z przeszłości. Każda fabuła, w której nie ma posta dłużej niż miesiąc, zostanie wrzucona do archiwum. W razie pytań należy się kontaktować z Rhettem.
  • Błędy w sprawie layoutu można zgłaszać tutaj.

Go down

PRZEPROWADZONE ZMIANY Empty PRZEPROWADZONE ZMIANYPisanie by Jonathan O'Harleyh on 15.09.16 0:30
PRZEPROWADZONE ZMIANY Zmianypng_ahsrrrx
Na forum zmieniła się nie tylko szata graficzna i możliwe, że niektórzy z was początkowo będą błądzić. To jednak tylko kwestia czasu – lada moment znów odnajdziecie się przy nowym rozkładzie. To lecim.

ZMIANY
► Zniknęło subforum z "administracją" (jej spis znajsuje się teraz w subforum "spisy (!)"). "Archiwum" zostało przemianowane na "Kosz" i stało się subforum przy "Rozmowach".
► "Koszary" od dziś stanową subforum "Pustyni", tak samo, jak "podziemne więzienie". Dodatkowo "Limbo" trafiło do "nieznanych terenów".
► "Zapisy na misje" zostały przewartościowane na subforum dla "Misji".
► Wycofano motyw "Targu".
► Poprawiono treść następujących tematów w Kompendium: regulamin, temat dla nowych na forum, grupy – informacje podstawowe**
► ** Temat został połączony ze spisami stanowisk. Wcześniej spis znajdował się w dziale do tego przeznaczonym, ale wielu umykał fakt, że niektóre rangi są już dawno zajęte, dlatego postanowiliśmy umieścić to wszystko w jednym miejscu. Ponadto opisy grup zostały mocno rozbudowane, a stanowisk – poddane korekcie.
► Z ogłoszeń zniknęła rubryka z "zapisami" oraz ramka przeznaczona na wpisy od przywódców. Możliwość dodawania ogłoszeń przez szefów grup pozostała jednak niezmienna – jazda, łapcie przypadkowego admina w półkroku, żeby wrzucił wasz odzew do reszty organizacji. Będzie znajdował się po prostu w rubryce z fabularnymi motywami.

► Usunięto "Galerię fabularnych sław". Jakoś nie było do niej cierpliwości.

Dział: spisy (!)
► "Spis treści" wpadł do kosza. Po cholerę nam to?
► Zaktualizowano następujące spisy: rezerwacje postaci, spis aniołów stróżów i ich podopiecznych.

Dział: dodatkowe informacje
► Zaktualizowane wszystkie spisy.
► Kompletnie przerobiony i wzbogacony o dodatkowe informacje temat z lokacjami i warunkami panującymi na danych terytoriach. LINK DO PODŁOŻENIA
► Temat z florą i fauną ograniczył się do spisu roślin. Bestie zostały umieszczone w bestiariuszu.
► W temacie z bestiariuszem dodano nowe bestie:
► W temacie z bestiariuszem zmieniono/poprawiono opisy: wilk wschodni, faros północny, mitten (zmniejszono liczbę przedstawicieli z 25 na 15), ravier (zmniejszono liczbę przedstawicieli z 20 na 10), tatria mała (zmniejszono liczbę przedstawicieli z 25 na 15), ikurua mały (zmniejszono liczbę przedstawicieli z 20 na 10).

TRZEBA PODŁOŻYĆ LINKI W TEMACIE!
                                         
Jonathan O'Harleyh
Wilczur, poziom E
Jonathan O'Harleyh
Wilczur, poziom E
 
 
 

Liczba postów :
352


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach