Go down

Także no. No no no moce Pisanie by Shiroukane on 22.01.18 15:50
    
We wstępie napiszę do was prośbę, by nie wysyłać prywatną drogą propozycji. Od tego jest dział, który dodatkowo umożliwia wypowiedzenie się wszystkim użytkownikom, a nie wybranym. Weźcie pod uwagę również fakt, że zmiany nie dotykają wyłącznie waszych postaci, ale także userów nowych lub tych, którzy nie mieli realnej szansy na oddanie swojego głosu. Grajmy fair play.

Uwaga! Większość z poniższych propozycji nie jest mojego autorstwa. Wrzucam je tutaj, ponieważ obiecałem zebranie wszystkiego do kupy i omówienie sprawy na łamach forum — jeżeli coś przekręcę lub źle przedstawię to mnie poprawcie.

SPRAWA PIERWSZA — ANIOŁY I i II GENERACJI
Padła propozycja, aby anioły nie posiadały ograniczeń w przypadku kontroli żywiołów. Jeżeli nie wszystkie, to przynajmniej te I generacji — najstarsze, stworzone przez Boga.

SPRAWA DRUGA — ARTEFAKTY KONTROLI ŻYWIOŁÓW
Zacytuję:

Spoiler:
„Ogólnie kwestia jest taka, że ostatnio zauważyłem, jak wiele wymordowanych ma artefakty umożliwiające korzystanie z magii i wydało mi się to lekkim przegięciem. Zaciera się granica w mocach między aniołami, a wymordowanymi, gdzie specjalnie wymordowani mają zakaz mutacji z elementami nieożywionymi, aby (tak przynajmniej myślę) nie korzystać z żywiołów. Moce aniołów miały być magiczne, a wymordowanych oparte na ciele. (...)
Niemniej jest już artefakt umożliwiający kontrolę żywiołów wymordowanemu... I ma poziom bardzo trudny. A jego korzystanie to 3 posty na 6 odpoczynku. Na misjach zaś (o niższym niż bardzo trudny) poziomie wymordowani robią wszczepy o kontrolę żywiołów z czasem działania 3/4. Co już samo w sobie brzmi nieco nie fair. Zatem osobiście myślę, że najlogiczniej byłoby odgórnie narzucić, że kontrole żywiołów ze wszczepów dla wymordowanych działają tylko 2 posty i są mocniej ograniczone, jako odróżnienie od Medalionu Penty ze spisu. Mają boleśniejsze skutki nadużycia niż inne artefakty, bo jednak żywioł sam w sobie jest ciężki do okiełznania, a wszczep z misji niższej niż bardzo trudny nie zapewni takiej kontroli jak Medalion Penty.”

Krótko ujmując: pojawiła się propozycja, aby artefakty dotyczące kontroli żywiołów działały 2 posty i posiadały większe niż dotychczas ograniczenia.

SPRAWA TRZECIA — OGRANICZENIE POSIADANIA ARTEFAKTÓW
Dodatkową opcją, jaką nam przedstawiono, jest ograniczenie artefaktów dla wymordowanych i aniołów, ponieważ mogą posiadać moce.

Yeah.
Keep rolling your eyes.

Maybe you'll find a brain back there.

Do     cholery

Liczba postów :
235

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics